Angle down Atgal

Panevėžys bendradarbiaus su VDU

Panevėžio miesto savivaldybė sudarys bendradarbiavimo sutartį su Vytauto Didžiojo universitetu. Tam pritarė Savivaldybės taryba.

VDU teiks informaciją apie ugdymo programas, sąlygas ir galimybes studijuoti, mokslą ir šviečiamąją veiklą, kvies mokyklų vadovus ir pedagogus dalyvauti profesinio tobulinimo renginiuose, įvairiose iniciatyvose. Savivaldybė skleis VDU informaciją švietimo įstaigoms, VDU informuos apie pedagogų poreikį, kvies VDU darbuotojus ir studentus dalyvauti Panevėžyje organizuojamose konferencijose, mokymuose ir pan.

Tikimasi, kad pasirašius bendradarbiavimo sutartį vyks aktyvesnė informacijos apie pedagogų rengimą sklaida, daugiau miesto abiturientų susidomės šia profesija ir rinksis pedagogikos studijas VDU.

Panevėžyje, kaip ir visoje Lietuvoje, pastebimas jaunų pedagogikos specialistų trūkumas. Šiuo metu pedagogų amžiaus vidurkis mieste – 52 metai. Apie ketvirtadalis jų – vyresni kaip 60 m., tad po kelerių metų didės įvairių dalykų, ypač ikimokyklinio, pradinio ugdymo, gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų, psichologų poreikis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite