Angle down Atgal

Panevėžyje – vagystės ir eismo įvykiai

Ketvirtadienį policijai pranešti kriminaliniai įvykiai Panevėžyje ir Panevėžio rajone. 

Žemaičių gatvėje iš parduotuvės nenustatyti jaunuoliai atvirai pavogė alkoholinių gėrimų.

Nuostolis – 47,96. Eur.

Ketvirtadienį, apie 10.31 valandą, pranešta, kad Panevėžyje, Molainių gatvėje, išdaužtas automobilio „BMW“ durelių stiklas iš automobilio pavogta

Ketvirtadienį, apie 13.20 val. pranešta, kad Panevėžio rajone, bandyta neteisėtai prisijungti prie moters (gimusios 1997 m.) banko sąskaitos.

Ketvirtadienį, apie 18.48 val. Panevėžio rajone,  kelyje Panevėžys–Šiauliai 9-ame km, krovininis automobilis „Scania R380“ su cisterna, vairuojamas vyro (gimusio 1979 m.), partrenkė ir mirtinai sužalojo į kelio važiuojamąją dalį išėjusį pėsčiąjį (gimusį 2001 m.).

Ketvirtadienį, apie 14.07 valandą, Panevėžyje, S. Kerbedžio gatvėje, vyras (gimęs 1942 m.) vairuodamas automobilį  „Opel“  rikiuodamasis į antrą eismo juostą, neįsitikinęs, kad tai daryti yra saugu, kliudė antroje eismo juostoje važiavusį automobilį „Mercedes“, kurį vairavo vyras (gimęs 1973 m.).

„Opel“ vairuotojui po medikų apžiūros paskirtas ambulatorinis gydymas.

Ketvirtadienį, apie 19.57 valandą, Panevėžyje, Nemuno – Parko gatvės sankryžoje, vyras (gimęs 1992 m.) vairuodamas automobilį „VW“, degant leidžiamam šviesoforo signalui, sukdamas į kairę pusę nepraleido Nemuno gatvėje, degant leidžiamam šviesoforo signalui tiesiai važiavusio automobilio „Mercedes Benz“, kurį vairavo vyras (gimęs 1999 m.) ir su juo susidūrė.

Automobilio „VW“ vairuotojas po medikų apžiūros išleistas į namus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite