Angle down Atgal

Panevėžio rajono 70-mečiui – krašto gamtos metraštininko dovana

Rytoj, birželio 4 d., 13 val. Panevėžio rajono savivaldybės bibliotekoje (Beržų g. 50, Panevėžys) vyks fotografo Algimanto Lūžos naujų fotografijų albumų sutiktuvės ir susitikimas su autoriumi. Tai šiemet minimam Panevėžio rajono 70-čiui skirtas renginys iš ciklo „Panevėžio rajonas: datos, įvykiai, žmonės“.

Reikšmingą Panevėžio rajono sukaktį savivaldybės biblioteka išnaudoja kaip puikią progą organizuoti susitikimus su žmonėmis, kurie savo darbais įamžina krašto grožį, istoriją, papročius.

Šį kartą lankytojai kviečiami susipažinti su gamtos fotografu natūralistu A. Lūža, jau daugelį metų fotografuojančiu Krekenavos regioninį parką, rengiančiu parodas ir leidžiančiu fotografijų albumus. Algimantas pelnytai vadinamas savojo krašto gamtos metraštininku. Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje ir filialuose surengta ne viena jo fotografijų paroda, vyko ne vienas renginys. Fotografo paroda buvo eksponuojama ir Panevėžio rajono savivaldybėje.

Kad per daugelį metų sukaupti meniniai turtai nedingtų, A. Lūža surinko juos ir išleido keletą foto albumų, kuriuos rytoj pristatys renginio svečiams kaip dovaną mylimam kraštui.

Karantinas tęsiasi, tad lankytojai prašomi nepamiršti reikalavimo dėvėti veido kaukes, naudotis prie įėjimo esančiu dezinfekciniu rankų skysčiu, laikytis saugaus atstumo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite