Angle down Atgal

Panevėžio rajone per gaisrą žuvo žmogus – jį pražudė cigaretė

Penktadienio rytą per gaisrą Panevėžio rajone žuvo žmogus.

Pranešimas apie nelaimę Vadoklių seniūnijoje, Alančių kaime, buvo gautas 7.06 val. Kaip praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, kad gyvenamajame name pilna dūmų, pastebėjo kaimynas, žuvusiojo ūkiniame pastate laikęs karvę. Atėjęs melžti karvės, vyras suprato, kad įvyko nelaimė. Jis įėjo į namą ir į lauką išnešė jau gyvybės ženklų nerodantį kaimyną, tuomet iškvietė greitosios pagalbos medikus, o šie – ugniagesius gelbėtojus. Deja, greitosios pagalbos medikai konstatavo vyro mirtį.

Pasak Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorės Elenos Marcinkevičiūtės, apsilankiusios gaisravietėje, labiausiai tikėtina, kad žmogus žuvo dėl neatsargaus rūkymo.

„Name atviros liepsnos nebuvo, smilko kilimas ir grindys. Gaisras buvo labai greitai užgesintas. Kaip sakė atvykusi žuvusiojo sesuo, vyras gyveno vienas, buvo neįgalus, rūkantis“, – sakė inspektorė.

Autonominio dūmų detektoriaus žuvusiojo namuose nebuvo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet gaisruose jau žuvo 32 žmonės, iš jų dėl neatsargaus rūkymo – 14. Pernai tuo pačiu metu žuvusiųjų gaisruose buvo 27.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite