Angle down Atgal

Panevėžio ligoninė mokės darbuotojams priedus

Respublikinė Panevėžio ligoninė išplatino pranešimą, kuriame dėkoja visiems palaikantiems ligoninės medicinos personalą ir teikiantiems paramą bei informavo, kad visiems pavojingą darbą dirbantiems darbuotojams bus mokamas 15 proc. priedas prie atlyginimo.

„Pasaulis ir Lietuva šiuo metu išgyvena nelengvą, kupiną įvairiausių išbandymų, laikotarpį: koronaviruso COVID – 19 pandemijos plitimas, kovos su šia infekcine liga mastai, reikalingi materialiniai ir žmogiškieji ištekliai, visuotinis susitelkimas, specialiųjų reikalavimų, būtinų karantininiam laikotarpiui, vykdymas. Tai – ypatingas išbandymas mums visiems.

Kasdieną girdime apie sunkų, atsakingą, tačiau šiandien visiems žmonėms taip reikalingą medicinos darbuotojų pasiaukojamą darbą, jaučiame visuomenės dėkingumą ir moralinę bei materialią paramą medikams jų sunkioje kovoje už žmonių sveikatą ir gyvybes. Nuoširdžiausias AČIŪ Jums už tai.

Informuojame Jus, kad Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. – 577, 2020-03-27 d. nuo kovo mėn. 1 d. ligoninės darbuotojams, kurie gydė ir gydo COVID – 19 infekuotus ligonius, bus mokamas 15 proc. priedas prie pagrindinio atlyginimo už darbą kenksmingose sąlygose.

Taip pat pažymime, kad darbuotojai, dirbantys uždaruose infekuotuose padaliniuose yra ir bus maitinami Respublikinės Panevėžio ligoninės lėšomis. Džiaugiamės, galėdami kukliai prisidėti prie sunkaus medikų darbo įvertinimo.

Mielieji, dar ir dar kartą nuoširdžiai dėkoju Respublikinės Panevėžio ligoninės medikams, visam pagalbiniam ir aptarnaujančiam personalui už atsakingą požiūrį į savo pareigas ir profesionalų darbą žmonių labui. Dėkoju visiems, padedantiems savo šiltu žodžiu, atjauta ir moraliu paskatinimu. Dėkoju visiems, kurie prie stabilaus ligoninės darbo šiuo sunkiu laikotarpiu prisideda kuklia, bet labai reikalinga parama, visiems geros valios žmonėms, neabejingiems kovos su mus užklupusia pandemija eiga ir sėkminga šios kovos baigtimi“.

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite