Angle down Atgal

Panevėžyje gimnazistai įsilaužė į elektroninį dienyną

Sporto gimnazijoje pamokų tvarkaraščio įprastos mokyklos nesuprastų. Priešpiet čia klasės jau tuščios, nes būsimi sporto profesionalai po keliu pamokų treniruojasi, paskui vėl pamokos, ir vėl vakarinė treniruotė. Taigi, sporto mokykloje prie kompiuterio greičiau pamatysi ne mokinį, o mokytoją.

11 mokinių elektroniniame dienyne pasigerino sporto ir sveikatos disciplinos pažymius. Gimnazistai prastesnius pažymius pasikeitė į geresnius.

Mokyklos administracija stebisi, kad būsimi olimpiečiai pažymius susikėlė to dalyko, kuris sportininkams visai nesunkus – priešingai nei matematika, gimtoji ar užsienio kalbos. Pagerintus vieno atsiskaitymo pažymius pastebėjo pati disciplinos mokytoja.

Mokyklos direktorė Jūratė Pauliukienė pasakoja, kad mokiniai arba nulaužė sistemą, arba pastebėjo mokytojo suvedamą prisijungimo kodą. Gimnazijoje, kas mėnesį yra keičiami mokytojų prisijungimo kodai.

Dėl pasigerintų pažymių sporto mokykloje policija pradėjo tyrimą ir aiškinsis, kaip trečdalis klasės nesėkmingai mėgino būti pažangesni.

Panevėžio policijos atstovas Tadas Martinaitis teigia, kad kol kas nėra nustatyta, kaip buvo pakeisti pažymiai, dėl to ir pradėtas ikiteisminis tyrimas, tikrinamos aplinkybės, kaip galėjo būti pakeisti pažymiai.

Sporto gimnazijos administracija praneša, kad žemesni pažymiai vietoj paaukštintų be vargo sugrąžinti atgal.

Mokyklos direktorė Jūratė Pauliukienė teigia: „Iš tikrųjų mes visada vedamės popierinį variantą, kur susirašo mokytojai ruošdamiesi pamokoms, tikrindami rašto darbus – ne iš karto rašoma į dienyną“.

Gimnazijoje mokosi ir sporto karjeros siekia 8-12 klasės mokiniai. Net 13-oje olimpinių sporto šakų laimėjimų čia kasmet pasiekiama.

Dėl pasigerinto pažangumo gimnazistai šiuo metu labai gailisi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite