Angle down Atgal

Panevėžietė pasipiktinusi medikų darbu: ar šiandien be koronaviruso dar yra kitų ligų?

Panevėžietę papiktino Panevėžio Respublikinės ligoninės medikų elgesys. Namuose radusi nualpusį senelį, moteris iškvietė greitosios medicinos pagalbą, tačiau vėliau pagalba nebuvo tinkamai suteikta.

Moteris pasakojo, kad prieš porą dienų rado senelį be sąmonės nukritusį ant grindų. Artimieji suteikė pirmąją pagalbą vyrui, jis buvo paguldytas ant šono ir iškviesta greitoji medicinos pagalba:

„Skambinu 112, viską paaiškinu operatyviai, sujungia su Panevėžio greitosios medicinos pagalba, viską dar kartą paaiškinus greitai išsiunčia automobilį. Labai greitai atvyksta greitoji – per 15 minučių, nes gyvenam Tiltagaliuose, o nuo Panevėžio 25 kilometrai. Atvyko dvi moterys ir vyras. Ateina apžiūrėti, pirmiausia klausimai, ar niekas nebuvo užsienyje, ar pamatavau temperatūrą? Žmogus buvo be sąmonės ir dar ieškoti termometro? Tikrai ne tas galvoje “, – pasakojo moteris.

Anūkams liepė senelį nuvesti į greitosios medicinos automobilį

Išsiaiškinus, kad niekas iš šeimos narių paskutiniu metu užsienyje nebuvo, paramedikai nesivargina patys nunešti senelį į greitosios medicinos pagalbos automobilį, o tai liepia padaryti jo anūkams, kuriems tik 15, 14 ir 13 metų:

„Žmogus elgiasi neadekvačiai, vis dar nesiorentuoja, o jie net nesivargina patys nešti iki greitosios automobilio, o liepia anūkams, kuriems 15, 14, 13 metų.“

Moteris pasakojo, kad senelis per apžiūrą vis dar nesuprato ir nesiorentavo aplinkoje, kas vyksta, todėl keikėsi. Dėl šio poelgio paramedikai pasiūlo ir policiją iškviesti. Vyras vežamas į ligoninę, tačiau artimiesiems dėl naujosios tvarkos kartu važiuoti negalima:

„Senelis keikiasi, nes dar vis nesupranta, kas vyksta tai jam dar pasiūlo ir policiją iškviesti. Kartu važiuoti negalima. Įdedam kontaktini telefoną, kad paskambintų jei išleis.“

Vyras išleistas basas ir nesiorentuojantis aplinkoje

Moters dukra paskambino į priėmimo skyrių pasiteirauti apie senelį ir sužinojo, kad jis jau paleistas, o artimieji nebuvo įspėti:

„Ir ką jūs galvojat, dukra skambina į priėmimo skyrių ir sako mes jau jį išleidom. O jis be kojinių, su šlepetėmis, lauke šalta, plius nesiorentuoja mieste, sunkiai vaikšto.“

Ačiū sako ne gydytojams, o Dievui

„AČIŪ sakau ne gydytojams, o DIEVUI, kad jis vėžlio greičiu nuėjo iki dukros namų. O jei būtų neradęs, kur dukra gyvena ir kur nuklydęs, kas tada atsakytų? Ar jau tiek nebeturi gydytojai paprasto žmogiškumo, ar tikrai taip sunku buvo paskambint, kad išleidžiam?“, – pasakojo moteris.

Gydytoja moteriai pasakė, kad senelis neturėjo lapelio ant kurio buvo užrašytas kontaktinis telefono numeris, tačiau dukra tą lapelį rado.

Moteris pasipiktinusi dėl šios situacijos:

„Jeigu jis prasčiau apsirengęs ir neprisižiūrėjęs, tai reikia elgtis kaip su šiukšle?“

Siūlo šiomis dienomis geriau nesirgti

„Nesirkit, mielieji, nei infarktu, nei epilepsija, tegul nelūžta kaulai, nes šiuo metu tik ta „koronė“ gydytojų mylimiausia, jei sirgsi ja, tai tave ne tik nuglostys, bet ir ant rankų nešios.

„Aišku, taikau ne visiems gydytojams, tikrai yra puikiai atliekančių savo pareigą ir dėkoju Jiems, bet ne šiandien dirbusiems.“

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite