Angle down Atgal

Panevėžiečiams – galimybė už šilumą ir karštą vandenį atsiskaityti per ilgesnį laiką

AB „Panevėžio energija“ laikinai sustabdo skolų, susidarančių nuo karantino paskelbimo dienos iki jo pabaigos, išieškojimą.

Atsižvelgusi į sudėtingą situaciją bendrovė nesiųs priminimų ir įspėjimų apie skolų grąžinimą klientams, patiriantiems finansinių sunkumų dėl karantino. Be to, laikinai sustabdomas ir ikiteisminių skolų išieškojimas, vykdomųjų dokumentų perdavimas antstoliams. Karantino metu visiems klientams nebus taikoma ir delspinigių už pavėluotus mokėjimus.

„Panevėžio energija“ įvertins individualią kliento situaciją – prašys pateikti duomenis apie finansinius sunkumus. Tiems, kas dėl karantino neteks darbo, gerokai sumažės pajamų dėl priverstinių nemokamų atostogų, prastovų, kas negalės užsiimti individualia veikla ir dėl to negaus pajamų, bus suteikta galimybė už šilumą ir karštą vandenį atsiskaityti per ilgesnį laiką nei įprasta.

Suprasdama sudėtingą situaciją ir norėdama palengvinti gyventojams finansinių sunkumų naštą, bendrovė ir pati tikisi sąmoningumo bei supratimo – t. y. kad šis sprendimas bus suprastas atsakingai, juo nebus piktnaudžiaujama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite