Angle down Atgal

Panaikino greičio ribojimo kalnelį

Tiskūnuose – vienu greičio ribojimo kalneliu mažiau. Šalia Tiskūnų Juozo Urbšio pagrindinės mokyklos ilgą laiką buvęs kalnelis visai neseniai buvo nuimtas. Vilainių seniūnas sako – to jau seniausiai prašė gyventojai.

Važiuodavo per kiemus

Greičio ribojimo kalnelis buvo įrengtas dėl vaikų saugumo. Tačiau mokyklai užsidarius ir ten likus tik bibliotekai, greičio ribojimo kalnelis nebeteko prasmės.

„Visi tiskūniečiai prašė panaikint kalnelį. Pradėjo visi aplinkinėmis gatvelėmis važiuoti, kiemais, nes niekas nenorėjo laužyti automobilio per tą kalnelį“, – kalbėjo Vilainių seniūnas Antanas Bružas.

Neatitinka reikalavimų

Toje gatvėje važiavimo greitis yra 50 km/h, o greičio ribojimo kalnelis buvo itin status ir agresyviai kirsdavo per važiuoklę.

„Tokio tipo greičio ribojimo kalnelis gali būti statomas tik ten, kur greitis apribojamas iki 20 km/h. Kol mokiniai eidavo į mokyklą, kalnelio tikrai reikėjo, bet dabar jis jau tikrai nebeturi jokios prasmės, dėl to buvo išmontuotas“, – informavo seniūnas.

Jis priminė, kad buvęs mokyklos pastatas yra įtrauktas į privatizuojamų pastatų sąrašą ir tikėtina, kad bus nupirktas ir nebepriklausys seniūnijai.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite