R. Nikalajevienės nuotr.
Angle down Atgal

Paminėta Tarptautinė antikorupcijos diena

Gruodžio 11 dieną Pakruojo rajono savivaldybėje vyko renginys, skirtas paminėti Tarptautinę antikorupcijos dieną. Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Jovita Kirdeikienė ir pavaduotoja Nijolė Špejerienė suorganizavo viktoriną, kurią vedė Pakruojo kultūros centro Rozalimo skyriaus vedėjas Žygimantas Macevičius.

Į renginį atvyko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos viršininkas Vaidas Pupelis, kuris pasveikino susirinkusiuosius ir pakvietė moksleivius atvykti į tarnybą susipažinti su darbo specifika, taip pat papasakojo vieną istoriją iš agentų darbo. Apie STT veiklą, korupcijos pasireiškimą gyvenime kalbėjo ir su moksleiviais bendravo STT Šiaulių valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Rita Šikšnienė. Renginio dalyvius pasveikino administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė, komandas palaikė mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius, tarybos narė Rūta Sausienė, administracijos direktorės pavaduotojas Gintaras Šurna, Švietimo skyriaus vedėja Irena Mažulienė.

Viktorinoje varžėsi komandos iš rajono mokyklų: Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos komanda „Atžalynas“, Linkuvos gimnazijos komanda „Drugeliai“, Žeimelio gimnazijos komanda „Pasienis“, Lygumų pagrindinės mokyklos „Straipsnis“, Rozalimo pagrindinės mokyklos „Korumpiečiai“ ir Balsių pagrindinės mokyklos „Paksų“ komanda. Geriausiai sekėsi „Drugeliams“ iš Linkuvos, jie surinko daugiausiai balų.

Savivaldybės didžiąją posėdžių salę papuošė Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos 3–4 klasių mokinukų paroda antikorupcine tema.

Visi moksleiviai apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite