Angle down Atgal

Paliesiaus dvaras – patraukliausia Lietuvos sveikatos turizmo vietovė!

Turizmo parodos "Adventur" metu vienoje iš Litexpoo salių iškilmingai paskelbti EDEN „Patraukliausios Europos sveikatos turizmo vietovės 2019“ apdovanojimų nugalėtojai Lietuvoje. Europos Sąjungos šalyse vykdomame konkurse, kurio tema šiemet buvo sveikatos turizmas, Lietuvos nugalėtoju išrinktas Ignalinos rajone esantis Paliesiaus dvaras su jo teritorijoje veikiančia fizinio krūvio terapijos klinika.

Ekspertų komisija Paliesiaus dvarą įvertino už vietos unikalumą ir įsipareigojimą puoselėti socialinį, kultūrinį bei aplinkos tvarumą. Paliesiaus dvaro klinika – pirmoji ir vienintelė licencijuota fizinio krūvio terapijos klinika Lietuvoje ir Pabaltijyje, naudojanti naują sveikatinimo metodą, kuriam pritaiko gamtinius išteklius.

Šiemet „Adventur“ kviečia skubėti lėtai. Pasak organizatorių, keliautojų įpročius koreguoja greitas gyvenimo tempas, darbe patiriamas stresas ir nuovargis, todėl kelionėse jiems nebeužtenka tik suskaičiuoti pasaulinio garso objektus, – žmonės nori atgauti jėgas ir vidinę harmoniją, atostogose pasisemti sveikatos. Tokiam ramiam poilsiui puikiai tinka ežeringasis Ignalinos kraštas, kuriame galima ne tik nuostabia gamta grožėtis, vandens pramogomis užsiimti, bet ir atgauti jėgas Sporto ir pramogų, Reabilitacijos ir sveikatinimo centruose, Paliesiaus dvare, kuriame be plačios kultūrinės veiklos dar teikiamos ir medicininės paslaugos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite