Angle down Atgal

Palečių keltuvai: gidas pirkėjams

Šiandien rinkoje gausu modernios technikos, itin palengvinančios krovinių gabenimo, sandėliavimo darbus. Daugelyje sandėlių nepamainomas yra palečių keltuvas, kuris leidžia funkcionaliai transportuoti įvairių svorių paletes ar padėklus, išvengiant šių krovinių pažeidimų.

Tačiau palečių keltuvai tarpusavyje gali itin skirtis pagal savo dydį, krovinių gabenimo pajėgumą ir kitus parametrus. Tad kuo vertėtų vadovautis norint įsigyti šią transportavimo priemonę verslo vykdymui?

Potencialūs palečių kroviniai

Nuo to, kokio tipo produktų paletės bus gabenamos keltuvu, priklauso šios transportavimo priemonės savybės. Pavyzdžiui, vieni palečių keltuvai pasižymi atsparumu šalčiui, kiti – korozcijai.

Palečių keltuvai skiriasi ir pagal valdymo būdą: rinkoje galite rasti rankinių ir skirtų vidaus patalpoms; rankinių ir skirtų lauko erdvėms; pusiau elektrinių ir elektrinių palečių keltuvų.

Taip pat reikšmingas ir potencialių palečių dydis bei svoris: jei jos yra didesnės ir sunkesnės negu standartinės, vertėtų rinktis tam labiau pritaikytus palečių keltuvus. Kita vertus, jei gabenamų palečių dydis bei svoris itin varijuoja, geriausia rinktis reguliuojamą palečių keltuvą, tokiu būdu kaskart pritaikant jo keliamuosius parametrus pagal gabenamas paletes.

Nemažiau svarbus ir keltuvo padangų, ratlankių tipas: vieni yra labiau pritaikyti darbui lauko erdvėse, kiti – vidaus patalpose. Reikėtų įvertinti ir keltuvo ilgį bei keliamąjį aukštį.

Esami rinkos pasiūlymai

Įsivertinus jums reikalingų palečių keltuvo parametrus, pats laikas pažvelgti į rinkos pasiūlymus. Atkreipkite dėmesį į savo turimą biudžetą – galbūt jums prieinamesnis naudotas keltuvas, negu naujas? O galbūt jums reikalingas keltuvas tik laikinai? Tokiu atveju gali būti naudinga apsvarstyti ir keltuvų nuomos galimybes.

Neskubėkite rinkdamiesi šią transportavimo priemonę. Palyginkite keltuvų pardavimu ar nuoma užsiimančių įmonių pasiūlymus, jų teikiamas sąlygas.

Gali būti naudinga pasikonsultuoti su šią sritį išmanančiais specialistais (ar nuvykti gyvai konsultacijai į įmones): išreiškę savo poreikius, lūkesčius ir išgirdę specialistų įžvalgas daug lengviau priimsite jums tinkamiausią sprendimą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite