Angle down Atgal

Pakruojyje bus atidarytas naujas pašto savitarnos terminalas

Atsižvelgiant į siuntų terminalų patogumą karantino metu, Lietuvos paštas plečia siuntų savitarnos terminalų tinklą ir per šią savaitę atidaro 9 naujus LP EXPRESS terminalus skirtinguose miestuose. Per artimiausią savaitę naujas siuntų savitarnos terminalas bus atidarytas ir Pakruojyje.

Siekiant klientams palengvinti siuntų atsiėmimą karantino metu ir tuo pačiu apsaugoti juos bei darbuotojus nuo rizikingo žmogiškojo kontakto, didžioji dalis siuntų, ant kurių nurodytas telefono numeris ir kurios netelpa į pašto dėžutę, nukreipiamos į LP EXPRESS terminalus. Apie šias siuntas klientai informuojami trumpąja SMS žinute (su terminalo adresu ir PIN kodu).

Kaip ir gaunant, taip ir siunčiant siuntas, gyventojai skatinami naudotis savitarnos terminalais, už siuntą apmokant internetu. Labai svarbu, kad ant siuntos būtų nurodytas gavėjo telefono numeris – nesant numerio, nebus galimybės nukreipti siuntos į pašto terminalą.

Siuntos Lietuvoje pristatomos per 24 valandas darbo dienomis ir šeštadieniais. Atsiimti siuntą galima bet kuriuo patogiu metu. Atsižvelgiant į šiandieninę situaciją, siuntas prašoma atsiimti kaip galima greičiau, nes tai leidžia optimaliai išnaudoti terminalus ir gyventojams pristatyti daugiau siuntų.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite