Angle down Atgal

Pakruojo rajono savivaldybės savanorių komanda pasiruošusi padėti

Pakruojo rajone suburta savanorių komanda, kuri pasiruošusi pagelbėti senyvo amžiaus, skurstantiems, vienišiems žmonėms ar daugiavaikėms šeimoms šiuo sunkiu, atsakingu ir ekstremaliu karantino laikotarpiu.

Savanoriai yra pilnamečiai, atsakingi asmenys, turintys žinių įvairiose profesinėse srityse, kurie gali prisidėti viešinant informaciją, padėti nupirkti reikalingų maisto produktų ar vaistų ir pristatyti į namus, pabendrauti telefonu ar suteikti kitą rajono gyventojams reikalingą pagalbą. Savanoriai turintys transporto priemones galės nuvykti ir atokesnius rajono kaimus.

Šiuo metu jau turime 12 savanorių, kurie pasiruošę Jums padėti!

Savanorių koordinatorius rajone — Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Dijana Samuitytė.

Pagal poreikį, atsižvelgiant į vietovę, kurioje gyvena pagalbos prašantis žmogus, savanorių koordinatorius paskirs atsakingą savanorį, kuris ir kontaktuos su konkrečiu gyventoju.

Savanoris ir pagalbos prašantis gyventojas turės laikytis nustatytų saugos reikalavimų — laikytis saugaus 2 metrų atstumo, naudoti apsaugos priemones (kaukes, akinius, pirštines ir kt.), dezinfekuoti rankas, kad būtų užkirstas kelias koronaviruso plitimui.

Mūsų savanorius atpažinsite iš skiriamųjų ženklų: Savanorio kortelės ir kaklaskarės.

Jei Jums reikalinga savanorių pagalba kreipkitės šiais kontaktais: Dijana Samuitytė, tel. 8 687 383 74, el. paštas dijana.samuityte@pakruojis.lt.

Stengsimės padėti tiems, kurie neturi, kas jais galėtų pasirūpinti.

Būkite sveiki, nepanikuokite ir atsakingai laikykitės Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytų reikalavimų — http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas. Tik saugodami save ir kitus įveiksime šį išbandymą!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite