Angle down Atgal

Pakruojo rajone užfiksuotas dar vienas COVID-19 atvejis

Pakruojo rajono meras S. Margis savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo nerimą keliančia žinia – rajone užfiksuotas dar vienas COVID-19 infekcijos atvejis.

„Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai pranešė apie naują, 6-ajam rajono gyventojui užfiksuotą COVID-19 susirgimo atvejį.

Susirgęs pensinio amžiaus asmuo gyvena vienoje iš Lygumų seniūnijos gyvenviečių. Tyrimas dėl koronaviruso jam atliktas po to, kai asmuo pajuto šiai ligai būdingus simptomus. Deja, bet gautas teigiamas tyrimo atsakymas. Šiuo metu atliekamas epidemiologinis tyrimas, nustatinėjama, kaip ligonis galėjo užsikrėsti šia liga, tačiau įtariama, kad virusą galėjo parsivežti iš sostinės, kur lankėsi prieš kurį laiką.

Šiuo metu asmuo gydosi ambulatoriškai, stiprių koronaviruso simptomų nebejaučia, o artimi asmenys izoliuojasi.

Saugokimės patys ir saugokime aplinkinius! Su nerimu stebime, kas vyksta aplinkiniuose rajonuose, tad nusprendėme rajono Tarybos posėdį organizuoti jau nuotoliniu būdu. Posėdis vyks rugsėjo 30 d. 14.00 val.

Primenu, kad dalyvaudami viešajame gyvenime turime įvertinti savo sveikatos būklę, dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas, laikytis saugių atstumų.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite