Angle down Atgal

Pakruojo rajone nustatytas naujas koronaviruso atvejis

Koronavirusas neaplenkė ir Pakruojo rajono. Rugsėjo 16 dieną koronavirusas nustatytas vienam Klovainių seniūnijos gyventojui.  Tai jau antrasis COVID-19 atvejis rajone.

 

Trečiadienį, po pietų, Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis socialiniuose tinkluose pranešė apie dar vieną COVID-19 atvejį Pakruojo rajone. 

Koronavirusu susirgęs asmuo gyvena vienoje iš Klovainių seniūnijos gyvenviečių. Su pirmuoju atveju, anksčiau užfiksuotu toje pat seniūnijoje, šis susirgimas nesusijęs.

Mero teigimu, asmuo, pajutęs koronavirusui būdingus simptomus, išsikvietė greitąją, buvo nuvežtas į medicinos įstaigą, jam padarytas testas buvo teigiamas. Šiuo metu nustatinėjama epidemiologinė situacija – kiek sergantis turėjo kontaktų (visi šie asmenys bus informuoti ir turės izoliuotis), kur galėjo susirgti COVID-19. Jau aišku, kad asmuo išvykęs į užsienį nebuvo, su koronavirusu sergančiais taip pat nekontaktavo.

Sergantis gyvena nuošaliai kartu su dar vienu šeimos nariu. Šiuo metu jaučiasi gerai.

Pirmasis asmuo iš Klovainių seniūnijos, kuriam jau prieš kurį laiką nustatytas COVID-19 atvejis vis dar laikomas sergančiu, nes paskutinis patikrinimo testas buvo teigiamas, o pakartotinį testą galima darytis po 14 dienų. Artimiausiu metu bus atliekamas pakartotinis tyrimas.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite