Angle down Atgal

Pakruojo rajone – du nauji COVID-19 atvejai

Pakruojo rajono meras S. Margis savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo naujausiomis žiniomis apie COVID-19 situaciją rajone. 

„Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai pranešė naujausią situaciją, susijusią su koronaviruso plitimu mūsų rajone.

Pirmiausia, turime dar vieną asmenį, kuris pasveiko nuo koronaviruso. Asmuo gyvena vienoje iš Rozalimo seniūnijos gyvenviečių.

Deja, bet užfiksuoti du nauji susirgimų atvejai. Kaip pranešta anksčiau, COVID-19 nustatytas asmeniui iš Žeimelio seniūnijos gyvenviečių. Naujausiais duomenimis, susirgimas jau užfiksuotas ir šio asmens šeimos nariui. Abu asmenys saviizoliuojasi, nors turėjo temperatūros, šiuo metu jų būklė yra normali.
Dar vienas užfiksuotas atvejis – daugiau „teorinis“, nes susirgęs asmuo gyvena ir dirba Šiauliuose, o mūsų rajone tik yra deklaravęs gyvenamąją vietą. Vis dėlto, ir tokiu atveju susirgimo atvejis įtraukiamas į mūsų rajono statistiką.

Artėja ilgasis savaitgalis, būtinai įvertinkime savo būklę ir, kaip įmanoma, ribokime apsilankymus pas gimines, artimuosius ir draugus. Tik elgdamiesi atsakingai patys galime sustabdyti koronaviruso plitimą, kuris šalyje muša visus atvejų rekordus.

Visos komandos vardu dėkoju už nuoširdžius palinkėjimus ir padėkas – jas matome, vertiname ir jos mums yra labai svarbios! Visi specialistai stengiasi, kad operatyviai būtų susisiekta su kiekvienu sergančiu, kuo greičiau atsekami kontaktavę asmenys, rūpinamasi sergančiųjų būklę. Kartu stengiamės ir kuo greičiau naujausią informaciją apie COVID-19 pateikti rajono gyventojams.
Šiuo metu rajone COVID-19 serga 10 asmenų.
Per visą laiką rajone nustatyta 18 koronaviruso atvejų, 8 asmenys yra pasveikę.“ – teigiama mero pranešime. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite