Angle down Atgal

Pakruojo krašto tautodailininkai respublikinėje medžio drožėjų parodoje

Spalio 27 d. Pakruojo krašto tautodailininkai ir Pakruojo kultūros centro meno vadovė Sigutė Malinauskienė dalyvavo Rokiškio krašto muziejuje vykusios XX respublikinės medžio drožėjų darbų konkursinės parodos Liongino Šepkos (1907–1985) premijai laimėti baigiamajame renginyje. Mūsų krašto tautodailininkas, medžio drožėjas Egidijus Impolis gavo apdovanojimą už debiutą, o renginio metu džiugino publiką ir savos gamybos skrabalais atlikdamas muzikinius kūrinius.

Prieš 25 metus pradėtos rengti konkursinės parodos tapo brandžiu kultūros reiškiniu, subrandinusiu daugelį šiandien garsių medžio meistrų. Šioje parodoje savo kūrinius eksponuoja 36 drožėjai iš 19 Lietuvos rajonų. Tarp jų – ir garsūs savo amato aukštumas pasiekę meistrai, ir labai jauni medžio drožėjai.

Eksponuojami 207 kūriniai: šventųjų skulptūros, istorinės asmenybės, mitologiniai personažai, paprasti žmonės– kasdieniški ir šventiški. Visiems parodos dalyviams įteikti dalyvio diplomai, muziejaus leidiniai „Pažįstamas ir nepažįstamas Lionginas Šepka“, proginiai magnetukai.

Nuotraukų šaltinis
https://www.facebook.com/Rokiskiokrastomuziejus/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite