Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Pakraupo net policija: Jonavos rajone žiauriai nukankintas šuo

Šios savaitės pradžioje socialiniuose tinkluose pasklido širdį veriantis pranešimas. Jonavos rajone, Upninkuose, krūmuose aptiktas maišas, kuriame - itin žiauriai sudarkytas nebegyvo šuns kūnas.

Facebook puslapyje „Upninkų žemė“ paskelbta daugiau šio kraupaus įvykio detalių ir prašoma ką nors mačiusių ar įtariančių gyventojų padėti surasti taip siaubingai pasielgusius asmenis.

„Š./m. birželio 15 d. (anksti pirmadienio ryte) Upninkuose, prie senųjų kapinių, rastas žiauriai nukankintas šuo, kuris buvo įkištas į didelį baltą maišą ir numestas į krūmus.

Pro šalį einantys žmonės pamatė kruviną maišą, o jį atrišus ir tikrai kraupų vaizdą – negyvą, žiauriai sudarkytą aviganį. Policija nustatė, kad tai yra aviganis, kurio kailis - juodos su rudu spalvos.

Šuo matėsi ilgai ir labai žiauriai kankintas – smaugtas, nes ant kaklo buvo likęs užveržtas šniūras, o nuo kaktos link smilkinio – baisi kirstinė ar pjautinė žaizda. Šuns galva kruvina ir vos laikėsi. Pareigūnai įtarė, kad gyvūnui buvo sulaužyta trachėja. Šuo, matomai, atvežtas ir numestas į krūmus iš vakaro.

VAIZDAS – TIKRAI ŽIAURUS.

Pašiurpo, net visko matę, iškviesti į įvykio vietą policijos pareigūnai, kurie ir užfiksavo įvykį. Nukankintas šuo buvo nufilmuotas, nufotografuotas. Užvesta baudžiamoji byla. Įvykis šiuo metu yra tiriamas.

Policijai susisiekus su Upninkų seniūne, atvykę komunalinio ūkio darbininkai šuns lavoną, kuris svėrė maždaug 35 – 40 kg iškėlė iš krūmų ir padėjo išgabenti, su visais įkalčiais (rastu skuduru, kruvinu celofano gabalu ir maišu, kuriame buvo įkištas nugalabytas šuo) į Kauno veterinarijos kliniką ekspertizei.

Policija prašo vietinių gyventojų pagalbos, jei kas žinote savininką kuris turėjo šunį ir šiuo metu jo nebeturi, informuokite. Nelikime abejingi tokiam baisiam žiaurumui. Nes tokie dalykai gali kartotis ir ateityje.

Klausimas, kas iš upninkiečių galėjo taip negailestingai ir žiauriai nugalabyti vargšą gyvūną? Gal kas pasityčiojo iš kaimyno, pavogė gyvūną? Gal kas nors šiuo metu ieškote savo šuns? Nebūkime abejingi, nes tai gali pasikartoti. Atsisakyti gyvūno galima ir kitaip, perduodant į prieglaudą. Galų gale, neskausmingai užmigdant.

Toks žmogus, kuris tokiu žiauriu būdu atima gyvybę gyvūnui, gali būti pavojingas ir žmogui.

Nebijokime tokių faktų skelbti viešai.
Byl. Nr. 01-1-23477-20
tel. 8-700-63333
Tyrėja Dalia Makarevičė“, - skelbiama puslapyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite