Angle down Atgal

Pajūryje - daugiau supynių su vaizdu į jūrą

Karklėje, šalia Olando Kepurės, klaipėdiečius ir miesto svečius džiugina vis daugiau atsirandančių supynių su vaizdu į jūra. Anksčiau klaipėdiečiai, atėję prie Olando kepurės, sukdavo miško takeliais į dešinę ir ten rasdavo kelias supynes, o pastaruoju metu nuo Olando kepurės paėjėjus į kairę pusę viena šalia kitos ant medžių yra pakabintos dar penkios supynės.

Panašios supynės su vaizdu į jūrą tapo jaunų įsimylėjėlių ir jaunų šeimų traukos centru. Fotosesijų mėgėjai itin mėgsta čia pasifotografuoti leidžiantis saulei.

Šių metų liepos mėnesį VE.lt rašėme, kad traukos centru tapusios supynės su vaizdu į jūrą buvo suniokotos - tuomet ant medžių tabalavo tik vėjo draikomos virvės. Spėjama, kad čia pasidarbavo vandalai.

„Tegul tokiems parazitams nudžiūsta rankos“, „Tokiems niekšams reikia nukapoti pirštus“, „Kaip galima niokoti tokį gražų gamtos kampelį„, - tokios ir panašios frazės, išgirdus šią nemalonią naujieną, tuomet mirgėjo socialiniuose tinkluose.

Visgi, džiugu pranešti, kad atnaujintos ne tik šios suniokotos supynės, bet ir ant medžiu šalia jūros prikabinta daugiau tokių supynių.

Šią vietą yra pamėgę ne tik vaikai, jaunimas, bet ir gražių nuotraukų mėgėjai. Vaizdai, kaip vieni ar kiti klaipėdiečiai supasi ant tokių šalia atsiveriančiuo skardžio supynių ir grožisi įspūdingo grožio saulėlydžiais, interneto platybėse - apstu.

Kiek tolėliau už Olando Kepurės yra supynė, kuri pakabinta gana aukštai, tad vienam pačiam ant jos užlipti, ypač vaikams, nėra galimybių.

Dažnai galima išvysti vaizdelį, kaip vaikinai vargsta, kad ant aukštos supynės užkeltų savo merginas. Fotosesijų mėgėjai mėgsta čia pasifotografuoti, kadangi atsiveria nuostabūs jūros vaizdai, susipinantys su smėliu, kopomis, augmenija ir medžių šaknimis.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite