Angle down Atgal

Pajūrio kriminalinė suvestinė: neramumai parduotuvėje ir nuteistojo bado akcija

Klaipėdos pareigūnai paskelbė praėjusios paros kriminalinę suvestinę.

Lapkričio 24 dieną, apie 15:50 val. į parduotuvę Taikos pr. užėjęs vyriškis necenzūriniais žodžiais iškeikė parduotuvės darbuotojus, bei nusismaukęs kelnes parodė lytinį organą o vėliau išėjęs iš parduotuvės išsitraukęs peilį pagrasino parduotuvės darbuotojui. Įtariamasis dėvėjo juodas sportines kelnes, trumpą mėlynos spalvos striukę, megztą raštuotą mėlynos spalvos kepuraitę su bumbulu, ant peties turėjo juodą kuprinę. Pradėtas viešosios tvarkos pažeidimo tyrimas.

Apie 5:50 val. Klaipėdoje, Baltijos pr. automobilio Toyota Prius, savininkas pastebėjo, kad yra suskaldytas priekinis automobilio stiklas ir greta mėtosi šampano butelis. Padaryta žala 200 €. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Tą pačią dieną, apie 17 val. 52 min., Klaipėdoje, ties Taikos pr. - Smiltelės g. sankryža pareigūnai pastebėjo, jog automobilio "Mercedes - Benz", vairuotojas naudojasi rankomis mobilaus ryšio telefonu. Pareigūnams sustabdžius minėtą automobilį, paaiškėjo, kad 1977 m. gimęs vyras neblaivus, jam nustatytas 1,77 prom. neblaivumas.

Apie 9 val. Klaipėdos apskr. VPK areštinėje, nuteistasis (g. 1968 m.) pagal LR BK 181 str. 3 d. (turto prievartavimas) paskelbė bado akciją. Iki lapkričio 25 d. 6 val. bado akcijos nenutraukęs.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite