Angle down Atgal

Patarimai, kaip automobilį paversti dar praktiškesniu

Kaip manote, ar jūsų automobilis pilnai išpildo savo funkciją? Taip, jis yra pajėgus jus nugabenti iš taško A į tašką B, tačiau ar kelionė yra tikrai maksimaliai maloni? Ar nėra nė vieno dalyko, kurį norėtųsi patobulinti bei pakeisti? Turbūt, kad yra, todėl šis straipsnis bus jums naudingas. Skaitydami sužinosite keletą naudingų, paprastų, tačiau įžvalgių patarimų, kurie leis kasdienę transporto priemonę paversti praktiškesne bei patogesne.

Internetas automobilyje

Kadangi internetas tapo nebeatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi, ignoruoti jo svarbą tapo beprasmiška. Ne tik jums, tačiau ir keleiviams, kurie važiuoja automobilyje, gali prisireikti interneto. Ne visur yra geras 4G arba mobilusis ryšys, o ir telefono baterija neišsikrauna taip greit, kai naudojate Wi-Fi, o ne 4G. Toks sprendimas kainuos kelis eurus per mėnesį, tačiau leis sutaupyti daugybę laiko ir pridės komforto keliaujant.

Galinio vaizdo veidrodėlis – kamera

Toks galinio vaizdo veidrodėlis tuo pačiu ir filmuoja kelią. Tad jis yra vaizdo registratorius ir galinio vaizdo veidrodėlis viename. Taip ne tik matote viską, kas vyksta už jūsų, tačiau galite lengvai išsaugoti medžiagą, po eismo įvykio, pamatyti, kas įbrėžė ar užkliudė jūsų automobilį stovėjimo aikštelėje ir t.t.

Kablys

Auto kabliaiyra naudingi ne tik tada, kai norite kažką vilkti. Jie padeda apsaugoti galinę automobilio dalį auto įvykio metu arba padeda neįbrėžti ar neįdaužti savo automobilio, kada parkuojantis nepastebite kliūties. Visgi kablys suteikia ir papildomą atsakomybę. Jūs turite atsižvelgti į keletą papildomų cm, kuriuos pailgėja jūsų automobilis.

Iš esmės tai auto kablys yra labai naudingas priedas kone kiekvienai transporto priemonei. Su juo bus nesudėtinga ne tik vilkti į nelaimę papuolusius pažįstamus ar draugus, tačiau ir gabenti priekabą su kroviniu, lengviau pervežti stambiagabaričius daiktus.

Guminiai bei medžiaginiai kilimėliai

Dažnai mažai dėmesio skiriama švaros įtakai komfortui. Pagalvokite, kokiame automobilyje jaučiatės maloniau? Tokiame, kuriame pilna žvyro, dulkių, daiktai mėtosi ant grindų, galima rasti smėlio ar purvo, ar tokiame, kuris švarus bei neužgrūstas? Nors tam tikru periodišku intervalu reikėtų valyti automobilį, tačiau tai itin palengvins kilimėlių keitimas. Patogu bus turėti du skirtingus komplektus – guminį ir medžiaginį. Guminiai kilimėliai daug mažiau teršiasi nuo drėgmės, purvo ir sniego, todėl šaltuoju metų laiku ir rudenį jie tinka geriau. Na, o medžiaginiai įprastai atrodo daug gražiau, todėl tada, kada drėgmės ir purvo pavojus mažesnis, būtų naudinga įdėti būtent juos.

Daugiafunkcis krepšys

Automobilyje reikia vežiotis ne tik domkratą, veržliarakčių, tepalo kanistrą, tačiau ir kitų svarbių dalykų. Tie daiktai, kuriuos vežiojasi kiekvienas vairuotojas ar vairuotoja – skiriasi. Tačiau nėra staigmena, kad dažnai tie daiktai išsimėtę po įvairiausias automobilio vietas ir norint reikalingą daiktą surasti, tenka raustis ir eikvoti laiką. Turėdami tokį daugiafunkcį krepšį, kuriame yra keli skyriai, galėsite į juos susidėti reikalingiausius įrankius, tokius kaip vadinamieji „krokodilai“, domkratas arba važiuojant į kelionę krepšį užpildyti stovyklavimo reikmenimis, kitais svarbiais daiktais.

Apsauga nuo saulės

Už nedidelę sumą jums pavyks įsigyti šviesą atspindinčią medžiaginę apsaugą, kurios tikslas – atspindėti saulės šviesą nuo jūsų automobilio salono. Vasarą, kada automobilis pastatytas saulės atokaitoje, į jį įsėsti tampa tikras vargas. Dėl didžiulio karščio reikia kuo skubiau jungti kondicionierių arba atsidaryti langą, o tai didina kuro sąnaudas. Blogiausia, kad tuo metu, kol salonas dar neatvėso būna itin nepatogu ir nemalonu. Tokia danga visiškai salono neapsaugos, tačiau tikrai ženkliai sumažins tą karščio dalį, kuri užsibūna jūsų transporto priemonėje. Pagerėjimą jausite iškart.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite