Angle down Atgal

Pagėgiuose pristatytos saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens telkinių taisyklės

2020 m birželio 16 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariatas bendradarbiaudamas su Pagėgių savivaldybės administracija bei Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais, siekiant užtikrinti skendimų vandens telkiniuose prevenciją bei siekiant, kad asmenys laikytųsi Pagėgių savivaldybės tarybos patvirtintų saugaus elgesio paviršinių vandens telkinių vandenyje ir prie vandens telkinių Pagėgių savivaldybėje taisyklių, vykdė prevencines priemones Pagėgių savivaldybės gyventojų pamėgtose viešose rekreacinėse vietovėse prie vandens telkinių.

Pagėgių savivaldybės Civilinės metrikacijos ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė (savivaldybės gydytoja) Kristina Tutlienė stovyklaujančius vaikus supažindino su saugaus elgesio paviršinių vandens telkinių vandenyje ir prie vandens telkinių Pagėgių savivaldybėje taisyklėmis.

Tauragės apskrities VPK Pagėgių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Rima Buinauskienė supažindino su paplūdimiuose esančiais ženklais ir vėliavomis, priminė nepilnamečių atsakomybę ir informavo, kad tokio ar panašaus pobūdžio priemonės planuojamos visą šią vasarą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite