Angle down Atgal

Pagėgiuose nuspręsta, kaip mokiniai baigs mokslo metus

Š.m. gegužės 15 d., penktadienį, Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė dalyvavo nuotoliniame Pagėgių savivaldybės švietimo įstaigų vadovų pasitarime, kurio metu buvo kalbėta apie iškylančias nuotolinio ugdymo problemas, diskutuota apie tolimesnį ugdymo procesą savivaldybės švietimo įstaigose.

Pasitarimo pradžioje mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė padėkojo savivaldybės švietimo įstaigų vadovams už puikiai suvaldytą situaciją dėl koronaviruso, pasidžiaugė jų darbu šiuo ypač sudėtingu laikotarpiu. Mero pavaduotoja taip pat vadovus pasveikino su Tarptautine šeimos diena, palinkėjo sveikatos, stiprybės, artimųjų meilės ir dėmesio.

Mero pavaduotoja domėjosi, kokia situacija yra savivaldybės ugdymo įstaigose, kokia šių įstaigų bendruomenių nuomonė dėl ugdymo nuotoliniu būdu pratęsimo, ar yra poreikis sugrįžti į mokyklas. Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus – ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo 2020 m. gegužės 11 d. įsakymu Nr. A1-442 Pagėgių savivaldybės ugdymo įstaigos iki 2020 m. gegužės 31 d. įpareigotos ugdymo procesą vykdyti nuotoliniu būdu. Ugdymo įstaigų vadovai pritaria, kad visiems mokiniams grįžti į mokyklas nėra poreikio, tačiau savivaldybės gimnazijų abiturientai norėtų tiesioginių konsultacijų su savo mokytojais, todėl tokios sąlygos konsultuotis bus sudarytos. Kitos savivaldybės mokyklos taip pat vykdys tiesiogines konsultacijas esant poreikiui.

Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos mokiniai, lankantys muzikos ir dailės skyrius, baigiamuosius egzaminus laikys š.m. birželio mėnesį. Dėl mokinių, lankančių sporto skyrių, užsiėmimų tvarkaraščio dar bus svarstoma, kai Lietuvos sporto federacijų sąjunga pateiks rekomendacijas. Informacija apie priėmimą į Meno ir sporto mokyklą bus pateikta artimiausiu metu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite