Angle down Atgal

Pagėgių savivaldybės pašonėje gimsta magnolijų parkas

Praėjusį penktadienį Pagėgių miesto centre nuo ryto burzgėjo technika. Pagėgių seniūnijos kolektyvas kartu su bendrovės „Pagėgių komunalinis ūkis“ darbuotojais ėmėsi įvairių želdinių sodinimo darbų.

Teritorijoje, šalia Kultūros centro pastato, penktadienį pasodinta daugiau kaip šimtas įvairių želdinių – magnolijų, pušelių, hortenzijų, nugriauti nelegaliai stovėję statiniai, išvalyta teritorija. Pasak savivaldybės Architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vyr. specialistės Editos Gedgaudės ir Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo Bronislovo Budvyčio, šioje teritorijoje, kurios plotas yra apie du hektarai, vien magnolijų bus pasodinta trys šimtai. Jau kitą pavasarį pagėgiškiai ir miesto svečiai galės grožėtis šiais žydinčiais medžiais, o parkas taps dar jaukesne poilsio ir pramogų vieta.

Po pietų seniūnijos darbuotojams į pagalbą atskubėjo savivaldybės administracijos darbuotojai. Kaip sakė seniūnas Dainius Maciukevičius, papildomos rankos buvo labai reikalingos. Prie talkininkų prisijungė ir savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius su pavaduotoja Ligita Kazlauskiene.

„Labai graži iniciatyva, o man medžių sodinimas yra vienas prasmingiausių ir maloniausių darbų“, – sodindamas magnoliją sakė meras V. Bendaravičius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite