Angle down Atgal

Pagėgių savivaldybėje gerinamos pirminės sveikatos priežiūros paslaugos

Siekiant gerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą, priimti sprendimai dėl pirminės sveikatos priežiūros paslaugų kokybės gerinimo savivaldybėje.

Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius teigia, kad sveikatos priežiūros paslaugų kokybės gerinimas, racionalus sveikatos lėšų panaudojimas yra viena iš prioritetinių sričių, todėl pastaruoju metu buvo priimti tam tikri sprendimai buvusiai situacijai gerinti. Atsižvelgiant į gyventojų nuomonę ir prašymus dėl sveikatos priežiūros kokybės Natkiškių seniūnijoje, nuspręsta imtis veiksmų situacijai pakeisti.

Todėl šių metų liepos 7 dieną, atsižvelgiant į VĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ stebėtojų tarybos rekomendacijas, Administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A1-590 patvirtinta nauja VĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ struktūra bei priimtas sprendimas skelbti konkursą sveikatos paslaugų teikėjams Natkiškiuose esančioms patalpoms užimti. Kaip teigia Administracijos direktorius Virginijus Komskis, konkursas dėl paslaugų tiekimo Natkiškiuose bus skelbiamas artimiausiu metu.

Optimizuojant sveikatos sistemos tinklą ir siekiant racionalios pertvarkos buvo priimtas sprendimas dėl Šilgaliuose esančio medicinos punkto tolimesnės veiklos. Dėl itin mažo pacientų skaičiaus priimtas sprendimas uždaryti šį medicinos punktą, kuris ir taip savo veiklą vykdė tik dalį dienos. Nepaisant to, kad punkto nebeliks, paslaugos turės pasiekti gyventojus, todėl bus ieškoma kitų galimybių ir alternatyvų tam, kad būtų užtikrintas gyventojų aptarnavimas. Vienas iš galimų variantų – mobilios medicininės paslaugos, kurios yra sėkmingai taikomos kitose savivaldybėse.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite