Angle down Atgal

Pagėgių savivaldybėje galimas didelio masto potvynis: gyventojai raginami ruoštis

Vasario 23 dieną vykusiame LR vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės inicijuotame nuotoliniame pasitarime aptartas šalies savivaldybių pasirengimas būsimam potvyniui. Pasitarimo metu aptarti būtiniausi žingsniai prieš prasidedant ir prasidėjus potvyniui, taip pat pritarta, kad būtina peržiūrėti pasirengimo potvyniams ir potvynių padarinių šalinimo programą.

Pagėgių savivaldybės teritorijoje galimas didelio masto potvynis, todėl savivaldybės gyventojai raginami ruoštis galimai vandens stichijai.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius teigia, kad Pagėgių savivaldybė yra pasirengusi būsimam potvyniui ir glaudžiai bendradarbiauja su kitomis atsakingomis įstaigomis ir tarnybomis.

„Prevencinės priemonės galimam potvyniui mūsų savivaldybėje yra numatytos. Kaip tikimasi, kovo mėnesio pradžioje vanduo telkiniuose pradės kilti, o piką pasieks apie kovo vidurį. Prieš prasidedant potvyniui, gyventojams patariama pasirūpinti, kad jie kelioms paroms turėtų maisto produktų, geriamojo vandens, kitų būtinų priemonių. Informacinis pranešimas apie tai, kaip elgtis prieš ir prasidėjus potvyniui, artimiausiu metu bus paskelbtas Pagėgių savivaldybės interneto svetainėje ir Facebook paskyroje. Seniūnijų seniūnai taip pat prisidės informuojant gyventojus.“ – teigia Savivaldybės meras V. Bendaravičius.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos informuoja, kad šiais metais galimas didelio masto potvynis Birštono, Jurbarko rajono, Kauno rajono, Kėdainių rajono, Klaipėdos rajono, Kupiškio rajono, Pagėgių, Panevėžio rajono, Šilalės rajono, Šilutės rajono, Tauragės rajono savivaldybių teritorijose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite