Angle down Atgal

Pagėgių gimnazistams – neeilinė anglų kalbos pamoka

Šių metų gegužės 13 dieną mūsų gimnazijos mokiniai turėjo netradicinę anglų kalbos pamoką – diskusiją. Kaip įprasta per šiuos pastaruosius du mėnesius pamoka vyko virtualioje Zoom platformoje.

Diskusijos tema „Nuotolinis mokymas“. Mokiniai dirbo keturiose grupėse pagal skirtingas potemes. Pirmoji grupė pristatė nuotolinio mokymo privalumus, antroji - nagrinėjo šio mokymo neigiamus aspektus. Kitai grupei teko išskleisti potemę „Nuotolinio mokymo panaudojimas žmonėms su negalia ar žmonėms, esantiems toli vienas nuo kito ugdymui“. Ketvirtieji ieškojo atsakymo į klausimą , „Ar nuotolinis mokymas gali pakeisti tradicinę pamoką“.

Diskusijoje dalyvavo JAV ambasados Lietuvoje diplomatė Catherine Cullinan ir ambasados atašė Tommy Cullinan. Mokiniai pateikė tvirtus argumentus savo temomis. Dauguma vaikų pripažino, kad informacinės technologijos nepakeis tiesioginio kontakto su mokytoju ir tradicinė mokykla visada išliks svarbi kokybiškame ugdyme. Pamokos svečiai pasidžiaugė aktyviais mūsų mokiniais ir pripažino, kad Lietuvoje nuotolinis mokymas vykdomas gerai. Diplomatai pasidalijo savo darbo specifika karantino metu ir papasakojo apie švietimo organizavimą bei bendrą situaciją JAV pandemijos metu. Diskusijos metu pripažinta, kad nuotolinis mokymas turi ir privalumų, ir trūkumų. Akcentavo, jog kuriais atvejais nuotolinis mokymas turi efektyvesnių panaudojimo galimybių nei tradicinis mokymas, tačiau visiškai pakeisti tradicinio mokymo negali.

Džiaugiamės aktyviais mokiniais ir svečiais, kuriems dar kartą noriu padėkoti už bendravimą ir draugišką palaikymą. Nuotolinis mokymas yra tikrai puiki priemonė tiesti tiltus tarp žmonių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite