Visagino sav. nuotr.
Angle down Atgal

Padėkota už sukurtą šventinę pasaką mieste

Ketvirtadienį, sausio 14 d., Visagino savivaldybėje vadovai pasitiko kalėdinių instaliacijų miesto erdvėse ir eglės įžiebimo šventės organizatorius bei įvairių šventiniu laikotarpiu vykusių konkursų nugalėtojus. Už sukurtą kalėdinę pasaką mieste įteikti Visagino savivaldybės mero Erlando Galaguz ir Savivaldybės administracijos direktoriaus Virginijaus Andriaus Bukausko padėkos raštai.

Už išskirtines idėjas ir jų įgyvendinimą – kalėdines instaliacijas ir nuotaikingą eglės įžiebimo šventę, raštai įteikti Visagino kultūros centro komandai: Larisai Podberiozkinai, Sandrai Matvejevai, Alinai Mičiūnienei, Rimai Vigėlienei, Oksanai Denisenko.

Už aplinkos puošimą padėkota Visagino lopšeliui-darželiui „Auksinis gaidelis“, Visagino viešajai bibliotekai, Visagino rekreacijos paslaugų centro filialui „Visagino parkas“, Energetikų g. 18 namo gyventojų bendruomenei.

Apdovanoti konkurso „Tradicinė Kalėdų eglė“ nugalėtojai. I-ąją vietą pelnė Visagino „Verdenės“ gimnazija, II-ąją vietą – Visagino lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“, III-ąją vietą – Visagino lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“.

Žiūrovų simpatijų prizas atiteko Visagino kūrybos ir menų akademijai.

Taip pat apdovanoti ir atvirukų konkurso nugalėtojai. I-ąją vietą pelnė Akvilė Lukša, VKMA Studija INDIGO, II-ąją vietą – Katrin Sekotihin Visagino edukacijos centras „Sketchbook“, III-ąją vietą – Ksenija Plečkena l/d. „Kūlverstukas“.

Už kalėdinius atvirukus dėkojo savivaldybės vadovai ir pasidžiaugė mokytojais ir mokiniais: Nikita Ivanov, Ana Pankratjeva, Anastasija Grigorjeva, Vera Kalugina, Galina Severina, grafinio dizaino klasė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja, Katsiaryna Ahryzka, Animacijos studija „Juodasis katinas“, animacijos kūrybos klasės mokytoja, Natalja Markelova, Draugystės progimnazijos mokytoja metodininkė, Olga Gorbun, Draugystės progimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininkė.

Konkurso organizatorės VKMA paskatinamasis prizas įteiktas Karinai Pichovskajai, VKMA Animacijos studijos „Juodas katinas“ ugdytinei (9 m.).

Daugelio miesto svečių ir gyventojų komplimentų sulaukusi kalėdinė nuotaika mieste turi savo „kaltininkus“, kuriems nuoširdžiai padėkota už sukeltą įspūdį ir jaukumą, o konkursų dalyviams – už aktyvumą ir išradingumą, įsitraukiant į šventinės nuotaikos kūrimą Visagine. Padėkos popietėje taip pat skambėjo muzikiniai kūriniai, atliekami Visagino kūrybos ir menų ugdytinių: Levo Voloshiko (mokytojas Algimantas Rastenis), Samantos Kiškelytės (mokytoja Veranika Konan) ir VKMA saksofonistų kvarteto, kurį sudaro: Aleksej Budajev, Algimantas Rastenis, Ilya Churakov, Tomas Kochanka. Su padėkomis, gyvai atliekama muzika ir gera nuotaika baigtas švenčių maratonas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite