Angle down Atgal

Padėkota Lazdijuose idėjas pristačiusioms „Kurk Lietuvai“ dalyvėms: „Ačiū, kad esate čia“

Vakar Lazdijų švietimo centre programos „Kurk Lietuvai“ dalyvės Birutė Karakaitė ir Greta Kundrotaitė susirinkusiems į susitikimą pasakojo apie savanorystę, jos tikslus ir savanoriavimo ypatybes. „Kurk Lietuvai“ dalyvės pristatė Savanorystės laboratorijos projektą bei viešųjų konsultacijų vykdymo principus ir naudą, pasidalino savo įžvalgomis, kuo svarbios viešosios konsultacijos ir su kokiais iššūkiais susiduriama jas rengiant.

„Būtina daug bendrauti vieniems su kitais, nes vienas pagrindinių trukdžių savanoriškai veiklai formuotis ir stiprėti informacijos apie tai stoka“, – susitikime kalbėjo Birutė Karakaitė, pridūrusi, kad tinkamai ir nuolat informuojant gyventojus apie savanorystę ir jos naudą galima pasiekti puikių rezultatų. „Ieškome būdų ir priemonių paskatinti viešojo sektoriaus darbuotojus aktyviau įsitraukti į savanoriškas veiklas Lazdijų krašte. Todėl esame čia ir kalbamės su jumis“, – kalbėjo dalyvės.

Susitikime dalyvavusi savivaldybės merė Ausma Miškinienė padėkojo programos „Kurk Lietuvai“ dalyvėms, suradusioms laiko aktualią informaciją pristatyti lazdijiečiams.

„Dėkoju, kad dalinatės aktualia informacija ir kviečiu sugrįžti čia dar ne kartą“, – kalbėjo merė, pridūrusi, kad savivaldybės vadovai ir darbuotojai visada pasiruošę bendradarbiauti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite