Angle down Atgal

Padėka vaikinams už pagalbą gesinant gaisrą

Penktadienio popietę atsidėkojant už nesavanaudišką poelgį, už tai, kad neliko abejingi kaimyno turtui dviems žavingiems vaikinams, Mantui ir Laurintui Vansauskams, buvo įteiktos Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėkos už pilietiškumą ir drąsą, pagalbą gesinant gaisrą bei gelbstint asmenų turtą.

Broliai dvyniai balandžio 17 dienos vakarą Alytaus rajone, Kavalčiukų kaime pastebėjo rūkstančias kaimyno malkinės duris. Jie nedelsdami ir nedvejodami nuskubėjo į pagalbą ir užgesino kilusį gaisrą. Džiaugiamės ir dėkojame už vaikinų poelgį, kadangi jų ir kaimynų namai bei teritorijoje esantys ūkiniai pastatai yra labai arti vieni kitų ir esant ypatingai sausam orui bei atsižvelgiant į aplink išdėstytų pastatų tankumą, nepastebėjus arba laiku nesiėmus veiksmų būtų kilęs itin didelis ir daug nuostolių padaręs gaisras.

Kaip teigė vaikinų močiutė, jie tą vakarą dar ilgai negalėjo užmigti. O apklausus kaimyną vėliau policijos pareigūnai sulaikė ir šio gaisro kaltininką.

Linkime sėkmės vaikinams ir dėkojame jiems užkardžius galimus šios nusikalstamos veikos padarinius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite