Angle down Atgal

Padangų pasirinkimo gidas – kaip surasti tinkamiausias padangas savo automobiliui

Naujo padangų komplekto įsigyjimas ne vienam gali sukelti galvos skausmus, atsižvelgiant į didelį pasirinkimą tiek gamintojų, tiek pačių padangų našumo atžvilgiu. Gerai, kad padangų pardavėjai labai gerai žino šią situaciją, todėl klientams siūlo galimybę padangas įsigyti ir interneto pagalba, kur yra padangų pasirinkimo filtrai. Tokiu būdu apsipirkdami žymiai palengvinsite atitinkamo komplekto suradimą ir patį pirkimo procesą padarys daug greitesniu. Taip pat ir Padangos1.lt parduotuvė suteikia šią galimybę ir siūlo susipažinti su būdais, kaip galima lengvai surasti sau tinkamiausią padangų komplektą.

Konkrečiai automobilio markei ir modeliui atitinkančios padangos

Padangos, kurios buvo sumontuotos ant automobilio pagaminimo metu yra vadinamos OE arba originalios įrangos padangomis (Original Equipment tires). Jų pasirinkimas vydomas bendradarbiaujant automobilių ir padangų gamintojams, dažnai sukuriant konkrečiai automobilio markei ir modeliui skirtus modelius. Jų tikslas yra papildyti transporto priemonės našumo ypatybes ir tuo pačiu atitikti konkretų transporto priemonės tipą. Pavyzdžiui, sportiško tipo automobiliui bus parinktas komplektas, kuris skirtas dideliam greičiui ir suspės užtikrinti gerą valdymą atliekant ir staigius manevrus. O liukso klasės automobilis dažniausiai bus sumontuotas su padangomis, kurios garantuos tylų ir komfortišką važiavimą. Bet tai nereiškia, kad įsigydami naują komplektą, būtina rinktis tik originalios įrangos prekių ženklą.

Kas geriau – originalios įrangos padangos ar kitų prekių ženklo gaminiai?

Dažniausiai padangos konkrečiam automobiliui yra parinktos, norint užtikrinti geriausią našumą, tačiau galioja ir kiti faktoriai, į ką atsižvelgia automobilių ir padangų gamintojai:

 1. Abipusiai verslo santykiai;
 2. Ekonominiai sumetimai;
 3. Numatomos automobilių pardavimo apimtys.

Tai reiškiam, kad ne tik originali įranga bus geriausias sprendimas.Taip pat, jei Jūsų automobilis nėra iš pačių naujausių, tada pradinė komplektacija naudotų padangų greičiausiai bus pasenusi ir negalės konkuruoti su naujausiais modeliais. Todėl svarbu, renkantis naujas padangas, pasirinkti pagal gerų gamintojų nurodytus našumo rodiklius. Ieškant naujų padangų komplekto, vienas iš svarbiausių kriterijų yra jų kaina ir jų suskirstymas pagal automobilių klases.

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Padangų skirstymas į klases

Skirtingų tipų automobiliai yra skirti skirtingoms vairavimo sąlygoms, todėl ir padangų asortimentas dažniausiai yra padalintas į kelis segmentus, kurie gali tapti pagrindiniu kriteriju padangų pasirinkimo momentu. Galima išskirti keturis padangų segmentus :

 1. Ekonominė klasė;
 2. Vidutinė klasė;
 3. Verslo klasė;
 4. Premium segmentas.

Ekonominės klasės modeliai dažniausiai nebus tokie kokybiški, jei kalbėsime apie protektoriaus naudojimo laiką ir bendrus našumo rodiklius. Tokių padangų pasirinkimas gali būti geras pasirinkimas, jei su automobiliu važiuojate ne taip dažnai arba turite ribotas pasirinkimo galimybes dėl finansinių sumetimų.

Vidutinės klasės padangų komplektai kainuos šiek tiek brangiau, bet ir kokybė jų bus geresnė. Tai geras pasirinkimas automobilių vairuotojams, kurie automobilį naudoja palyginti dažnai, tačiau neviršija greičio galimybių ribos.

Verslo klasės produkciją, kainų atžvilgiu, galima priskirti vidutinei klasei, tačiau dėl kitų našumo rodiklių jos artimesnės premium klasei. Tai yra tokie gamintojai kaip Hankook, Falken, Toyo ir kt.

Premium klasės modeliai bus brangiausi, tačiau pasiūlys geriausią našumą ir sugebės atlaikyti atšiauriausias oro sąlygas. Premium segmente rasite tokios gamintojus kaip Pirelli, Michelin ir Goodyear.

Tačiau lengviausias būdas nuo ko pradėti ieškant naujas padangas yra rinktis pagal savo automobilio markę ir modelį. Straipsnio tęsinyje trumpai apie Padangos1 paieškos funkcijas ir jos privalumus.

Padangos1 padangų paieškos sistema ir jos privalumai

Parduotuvė Padangos1 yra vienas iš pardavėjų, kurie siūlo įsigyti padangas internetu. Su čia esančia paieškos sistema galite rasti padangų komplektą, kuris tiks Jūsų automobiliui. Vieninteliai dalykai, kurių reikės įvedant informaciją apie automobilį :

 1. markė;
 2. modelis;
 3. metai;
 4. variklis.

Su prieinama paieškos sistemos pagalba galima paprastai ir greitai rasti kiekvienam vairavimo stiliui ir sąlygoms pritaikytas naujas padangas. Patį ieškojimo procesą žymiai palengvina įvairių kriterių filtravimo galimybės. Paieškoje rasite labai platų produktų gamintojų pasirinkimą – tiek žiemos, tiek vasaros sezonams. Kaip jau prieš tai minėjome, padangos skirstomos į keletą klasių, priklausomai nuo kokybės ir kainos. Įsigydami padangas internetu, iš karto galite pasirinkti jus dominančią klasę, pasirinkdami komplektus, kurie labiausiai atitiks Jūsų piniginės storį. Kaip gamintojai ieško geriausių padangų automobilio orginaliai įrangai, taip Padangos1 paieška gali tiksliai surasti konkrečiam automobiliui tinkamą komplektą pagal našumą – greičio indeksą, triukšmo lygį ir apkrovą. Pasirinkti galite jau prieš tai patikrinę, kokie našumo rodikliai buvo ant Jūsų automobilio markės ir modelio orginalių sumontuotų padangų. Tai padės išvengti galimybes įsigyti komplektą, kurio, pvz., apkrovos rodikliai yra žemesni nei turėtų būti. Tai gali sukelti nevienodą ir išankstinį padangų nudilimą, o taip pat kitas su automobilio valdymu susijusias problemas.

Apsilankykite Padangos1 parduotuvėje ir įsitikinkite paieškos funkcionalumu! Įsigyti padangas internete yra patogu, greita ir labai paprasta.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite