Angle down Atgal

Pačios pavojingiausios spalio mėnesio dienos. Būkite atsargūs!

Žvaigždės, planetos ir Mėnulis ne visada mus veikia teigiamai. Astrologai siūlo susipažinti su penkiomis spalio dienomis, kai gali pritrūkti sėkmės. Tai bus pačios pavojingiausios šio mėnesio dienos. Per jas svarbu nuvyti neigiamas mintis, nes jos yra pagrindinis pavojaus šaltinis.

Spalio 2 d. – pilnatis Avino ženkle

Pilnatys, kurios įvyksta Avino ženkle, visada yra pačios pavojingiausios. Mėnulis skleis žalingą energiją, todėl neigiamai paveiks visas mūsų gyvenimo sritis. Tai labai pavojinga diena, kuri bus net viena iš trijų stipriausių pagal destruktyvumą. Astrologai primygtinai rekomenduoja šią dieną nepradėti jokios naujos veiklos.

Tai bus penktadienis, todėl patariama pirmadieniui nepalikti jokių svarbių reikalų ir rūpesčių. Darbo dienos metu ir po jos pasitelkite kvėpavimo pratimus, kad sumažintumėte stresą. Tai bus nepaprastai naudinga bet kurios profesijos atstovams ir bet kokio amžiaus žmonėms.

Spalio 14 d. – retrogradinio Merkurijaus judėjimo pradžia

Šią dieną prasidės retrogradinis Merkurijaus judėjimas, kuris gali rimtai sutrikdyti mūsų finansinius reikalus ir darbo planus. Gali būti, kad šią dieną pamiršite ką nors labai svarbaus. Todėl būtina sudaryti darbų sąrašą ir laikytis plano, kad ko nors nepražiopsotumėte.

Žmonėms kils problemų dėl atminties, dėmesio. Informacijos srautai bus iškreipti, todėl padaugės apkalbų ir apgaulių. Šią dieną geriau nepirkti brangių prekių. Pardavėjas gali jus apgauti to net nenorėdamas. Šią dieną galima tikėtis įvairių finansinių vėlavimų. Astrologai nepataria imti paskolų ar kaip nors kitaip įsiskolinti.

Spalio 18 d. – pavydo ir šykštumo diena

Skorpiono ženkle pilnėjantis Mėnulis privers daugelį mūsų tapti savanaudžiais. Vieniems teks kovoti su pavydu, kitiems – su nepagrįstu pykčiu ar negatyvumu. Kitų sėkmė sukels pavydą. Veneros ir Neptūno priešprieša situaciją tik pablogins. Iš esmės tai nėra neigiamas aspektas, tačiau tokia sąjunga reikš, kad žmonių santykiuose nuolat kils kokia nors trintis.

Tai labai nenuspėjama diena, kai daugelis norės sutelkti dėmesį ne į savo, o į kito laimę. Kad išvengtumėte problemų, pakaks nekreipti dėmesio į kitų žmonių gyvenimą. Reikia pažvelgti į save ir į tai, kas vyksta jūsų sieloje, širdyje.

Spalio 21 d. – kivirčų ir egoizmo diena

Ožiaragio ženkle pilnėjantis Mėnulis beveik visada sukelia problemų. Aktyvus Mėnulis, veikiamas žemės elemento, privers žmones galvoti vien apie naudą sau. Gali būti, kad visi, kuriuos šią dieną sutiksite, norės ką nors iš jūsų gauti, nieko neduodami mainais.

Tačiau nerodykite pykčio. Tie, kurie tokiomis dienomis įsižeidžia ir iškelia skandalus, nubaido sėkmę. Jei kas nors prašys pagalbos, susitarkite dėl sąlygų. Astrologai nepataria padėti žmonėms nemokamai.

Spalio 25 d. – Saulės ir Merkurijaus sąjunga

Ši sąjunga paprastai sukelia daug problemų. Merkurijus priklauso ugnies elementui, tačiau Saulė ne sustiprina teigiamą jo poveikį, bet jį slopina. Kai to paties elemento objektai atsiduria šalia, tai sukelia disonansą. Todėl Merkurijus šią dieną žmonėms nepadės, o griaus planus ir privers judėti akivaizdžiai neteisingu keliu. Šiuo atžvilgiu astrologai pataria nepriimti svarbių sprendimų. Geriau užsiimkite įprasta veikla ir nerizikuokite. Tik taip išsisuksite nuo bėdų.

Pasinaudokite patarimais ir sumažinkite neigiamą dangaus kūnų įtaką!

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite