Angle down Atgal

Pačios patraukliausios ir dėl to pavojingos moterys pagal Zodiako ženklą

Yra moterų, kurios išsiskiria tam tikru magnetiškumu, patrauklumu, žavesiu, kuris varo vyrus iš proto. Jos gali priversti vyrus daryti beprotiškus dalykus. Jos sudaužo širdį ir žino savo jėgą. Jos yra tikros karalienės. Ir dažniausiai jos gimsta po šiais Zodiako ženklais.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovės sudaro ramios, kuklios ir lanksčios moters įspūdį, tačiau tai tik apgaulė. Visas šis kuklumas, lengvumas yra kaukė, po kuria slepiasi žiaurus velnias. Šios moterys žaismingai jus užpuls, įvilios į spąstus ir privers įvykdyti visas jų užgaidas. Tai labai klastingos moterys. Kodėl taip yra? Jų arsenale yra gudrumas, intuicija, ašaros, meilikavimas ir manipuliacijos. Tai tikro plėšrūno ginklai, kuriais jos pasiekia savo tikslus.

Avinas

Tiesiog kunkuliuojanti šio zodiako ženklo atstovių energija skatina jas elgtis impulsyviai. Jų meilė yra ugnis, po kurios lieka vien pelenai. Jei jos jus pastebėjo, šansai pabėgti yra menki. Jos puikiai jaučia situaciją ir žino, kaip prisitaikyti: kol jos žais su jumis, jos bus geriausios. Tačiau vos ateis tam tinkamas metas, jos atskleis savo tikrąsias spalvas. Tik nuo vyro priklausys, ar jis jas suvaldys.

Jautis

Šios moterys pasižymi įgimta charizma, išmintimi, galinga energija, išvystyta intuicija ir negirdėtu grožiu. Vyrų minioje jos lengvai atpažįsta potencialią auką ir nedvejoja. Aplink jas sukiojasi daugybė gerbėjų, tačiau jos pasirenka tik tą, kuris sugeba sužadinti aistrą. Šiai moteriai reikia tik vieno žvilgsnio, kad sužavėtų vyrą, ir vieno žodžio, kad jis paklotų pasaulį jai po kojom.

Liūtas

Tai išdidi moteris, kuri ieško savęs verto partnerio. Ji niekada nežiūrės į paprastą vyrą. Šalia jos gali būti mažiausiai karalius – gražus, pasitikintis savimi, tikslingas vadovas. Ji nevaidina karališkos: išdidumas, arogancija ir karališkos manieros jos kraujyje. Unikali šios moters savybė yra turtingas vidinis pasaulis ir moteriškumas. Ji gerai žino savo sugebėjimus ir puikiai jais naudojasi.

Skorpionas

Ši moteris turi neribotą moterišką galią ir milžinišką energiją. Vien jos žvilgsnis gali sukelti jaudulį, baimę, meilę, neapykantą, skausmą, aistrą. Net po Skorpiono ženklu gimęs vyras sunkiai atlaiko jos burtus. Tokia moteris lengvai suvilioja vyrus ir juos kontroliuoja. Ji greitai ir be pastangų pasisavina vyro širdį, o paskui visiškai pavergia jo sielą sau.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite