Angle down Atgal

Paauglys peiliu subadė buvusią merginą: suskaičiuota per 30 dūrių

Paauglys peiliu užpuolė ir nužudė savo buvusią merginą po to, kai ji su juo išsiskyrė dėl agresyvaus elgesio, praneša naujienų portalas metro.co.uk.

Aštuoniolikmetis Gilbertas Newtonas III-asis buvo suimtas ir apkaltintas buvusios merginos Morgan McCaffery nužudymu šį pirmadienį Montgomerio apygardoje Pensilvanijoje, šalia geležinkelio stoties esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Policijos pareigūnai anksčiau tą pačią dieną šalia automobilio traukinių stotyje aptiko nužudytos merginos kūną su daugiau nei 30 peilio dūrių kakle ir pilvo srityje. Po merginos kūnu rastas sulaužytas peilis, o dar vienas peilis buvo rastas numestas šalia automobilio, pranešė policija.

Po kelių valandų Filadelfijos policija buvo iškviesta į Newtonų šeimos namus, o vaikino mama policijai pasakė, kad jos sūnus grįžo permirkęs krauju ir jai pasakė „nuskriaudęs“ savo merginą.

Pareigūnai namo viduje aptiko įtariamąjį kruvinais drabužiais. Jis taip pat buvo susižeidęs rankas, todėl buvo išvežtas į ligoninę apžiūrai. Vėliau jis pareigūnams prisipažino nudūręs savo merginą geležinkelio stotyje.

Apklausos metu viena nužudytosios draugė pareigūnams sakė, kad McCaffery prieš kelias savaites prašė jos atvykti į jos namus, nes Newtonas jai grasino ir ji jo bijojo. Draugės teigimu, pora pastaruoju metu dažnai pykdavosi, o Newtono elgesys buvo agresyvus, tačiau vėliau jis sakė norintis „pataisyti“ jų santykius.

Vaikinas yra kaltinamas pirmo ir trečio laipsnio žmogžudyste ir šiuo metu kali Montgomerio apygardos kalėjime.

„GoFundMe“ platformoje renkamos lėšos nužudytos merginos laidojimo išlaidoms padengti.

Pagal metro.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite