Angle down Atgal

P. Kriaučiūno viešoji biblioteka atnaujina lankytojų aptarnavimą

Nuo balandžio 28 d. P. Kriaučiūno viešoji biblioteka praveria duris savo skaitytojams: teiks leidinių išdavimo ir spausdinimo, kopijavimo paslaugas.

Lankytojai bus aptarnaujami pirmadieniais–penktadieniais: 10.00 val.–13.00 val. ir 14.00 val.– 18.00 val. Nuo 13.00 iki 14.00 val. skaitytojai nebus aptarnaujami. Bus vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, įrenginiai, karantinuojamos grąžintos knygos – grąžinti leidiniai ne trumpiau kaip 24 val. nebus išduodami skaitytojams.

Leidinių užsakymai priimami nuotoliniu būdu, naudojantis bibliotekos elektroniniu katalogu www.marvb.lt/libis arba telefonu: (+37 343) 52637 (Lankytojų aptarnavimo centras) arba (+370 343) 52684 (Vaikų ir jaunimo edukacijos centras).

Lankytojų aptarnavimo bibliotekoje tvarka:

  • Visų skyrių leidiniai grąžinami tik per knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie pagrindinių bibliotekos durų. Karantino laikotarpiu delspinigiai neskaičiuojami.
  • Skaitytojai į knygų fondą neįleidžiami. Neužsakius leidinių telefonu ar elektroniniame kataloge, kviečiame atvykti į biblioteką ir kreiptis į darbuotoją.
  • Periodinių leidinių skaityklų, viešos interneto prieigos, medijų erdvės, Multicentro paslaugos neteikiamos.
  • Skaitytojai įleidžiami tik su apsaugos priemonėmis (apsaugine kauke , respiratoriumi arba kita atitinkama priemone veidui ir) pirštinėmis), (reikia ribojant lankytojų srautą ir laikantis saugaus 2 m. atstumo. Atvykus į biblioteką prašome dezinfekuoti rankas.
  • Nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims vyresniems nei 60 m. amžiaus ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis.
  • Karščiuojantys lankytojai arba turį ūmių viršutinių kvėpavimo ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į biblioteką neįleidžiami.

Bibliotekos lankytojų aptarnavimas organizuojamas vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-04-23 sprendimu Nr. V – 974 „Dėl archyvų, bibliotekų ir muziejų lankymo būtinų sąlygų“.

P. Kriaučiūno viešoji biblioteka dėkoja už kantrybę ir supratingumą bei prašo laikytis nustatytų reikalavimų.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite