Angle down Atgal

P. Collinso sveikata kelia nerimą: dainininkas pats negali net atsikelti

68 metų dainininkas, būgnininkas Philas Collinsas scenoje dabar primena savo paties šešėlį. Stiprius nugaros skausmus kenčiančios muzikos legendos sveikata, panašu, vis prastėja.

Daugybės hitais tapusių kūrinių atlikėjo sveikata jau kurį laiką kelia nerimą. Šiuo metu į pasaulinį turą „Still Not Dead Yet“ (liet. „Aš vis dar nesu miręs“) išsiruošęs atlikėjas scenoje savo žymiausius kūrinius atlieka tik sėdėdamas.

Tiesa, visai neseniai Šiaurės Karolinoje vykusiame koncerte apsilankę gerbėjai ne juokais išsigando. Ant kitos kėdės persėsti ir mylimo sūnaus pasirodymo pasiklausyti norėjęs dainininkas netikėtai nugriuvo. Susirinkę žiūrovai neslėpė išgąsčio, savo dievaitį pamatę gulintį ant scenos grindų.

Atlikėją koncerto metu saugoję apsauginiai žinomam vyrui padėjo atsikelti, nes dėl prastos sveikatos jis pats to padaryti negali.

Dar prieš keliolika metų dainininkas prisipažino, kad dėl nugaros skausmų jam vis sudėtingiau groti būgnais.

2015-aisiais nugaros skausmus kentusiam Ph. Collinsui buvo atlikta stuburo operacija. Ji nepavyko taip, kaip dainininkas tikėjosi. Po operacijos viena koja liko beveik visiškai paralyžiuota. Dainininkas jos nebejaučia ir gali vaikščioti tik lėtai, pasiramsčiuodamas lazdele.

P. Collinso sveikata dar labiau suprastėjo 2017 m. Tąkart dainos „Another day in Paradise“ atlikėjas paslydo Londono viešbučio kambaryje, eidamas į tualetą. Nuo to laiko atlikėjas beveik nesirodo viešumoje.

Prieš kurį laiką fotografai užfiksavo P. Collinsą sėdintį neįgaliojo vežimėlyje.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite