VSAT nuotr.
Angle down Atgal

Originaliai pasiūtoje striukėje – 300 pakelių kontrabandinių cigarečių

Latvijoje gyvenantis Rusijos pilietis pasisiuvo dvi ypatingas striukes.

Latvijoje gyvenantis Rusijos pilietis pasisiuvo dvi originalias striukes. Kai jis per Lavoriškių punktą važiavo į Lietuvą, šiuose drabužiuose pasieniečiai aptiko 300 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių pasienio užkardos pareigūnai Lavoriškių punkte tikrino į Lietuvą iš Baltarusijos vykusio automobilio „Volkswagen Sharan“ latviškais numeriais vairuotojo dokumentus. 55-erių Rusijos pilietis, turintis leidimą nuolat gyventi Latvijoje, pateikė tvarkingus automobilio ir savo dokumentus.

Vienatūryje ant pakabų kabojo dvi striukės. Pasieniečiai drabužius patikrino. Paaiškėjo, kad jie ypatingi – striukių vidūs buvo persiųti ir pritaikyti gabenti cigaretes. Į jų vidinėje pusėje esančias kišenėles buvo sudėta 300 pakelių cigarečių „Rothamns Demi“ ir ,,Rothamns Demi Click” su Baltarusijos akcizo ženklais.

Lavoriškių pasieniečiai vairuotojui dėl kontrabandos pradėjo administracinės bylos teiseną. Jam gresia bauda nuo 1820 iki 4000 eurų. Atlikus formalumus ir įteikus šaukimą atvykti į Vilniaus rajono apylinkės teismą, kur bus nagrinėjama ši byla, užsienietį VSAT pareigūnai paleido.

Cigaretės saugomos Lavoriškių pasienio užkardoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite