Angle down Atgal

Orai: truputį palis, tačiau karščio gniaužtai susilpnės neilgam

Laukiantiems gausesnio lietaus bent jau artimiausiu metu teks susitaikyti su tuo, kad jo nebus. Vietomis palynos, tačiau krituliai nebus tokie gausūs, kad pakankamai sudrėkintų perdžiūvusią žemę. 

Šiomis dienomis intensyvus karštis šiek tiek atslūgs, danguje dažniau pasisukios debesys, tad bent kiek bus galima atsikvėpti nuo be atvangos kepinančios saulės.

Šiandien trumpalaikių kritulių daugiausia gali sulaukti kai kurios vakarinių, pietvakarinių, pietinių ir pietrytinių šalies rajonų vietovės. Kai kur gali sugriaudėti ir perkūnija. Pūs nestiprus rytinių krypčių vėjas.

Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 25, Kaune iki 26 laipsnių. Šiauliuose bus apie 24 laipsnius šilumos.

Trečiadienio naktį truputį palyti gali kai kur rytinėse šalies vietovėse. Šiaurės vakariniuose šalies rajonuose vyraus 12–15, kitur 15–18 laipsnių šiluma.  

Dienos metu be žymesnių kritulių, pūs gaivesnis šiaurės rytų krypties vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Klaipėdoje termometrai fiksuos 24, Kaune ir Panevėžyje 25 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienis bus gaivesnis, danguje dažniau sukiosis debesys. Vietomis gali trumpai ir negausiai palyti. Išsilaikys rytų, šiaurės rytų krypties vėjas. Naktį vyraus 12–17 laipsnių šiluma.

Dieną Vilniuje ir Kaune oras sušils iki 22, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje iki 23 laipsnių.

Nuo penktadienio dienomis temperatūra vėl stiebsis aukščiau. Savaitgalį bus apie 25–29 laipsnius karščio.

Krituliai ir gaiva jau ne už kalnų

Tikėtina, jog šeštadienis dar bus gan saulėtas, tačiau antroje sekmadienio nakties pusėje pro vakarinius, pietvakarinius šalies rajonus jau brausis intensyvesnio lietaus ir perkūnijos debesys.

Sekmadienio dieną dažniau lis minėtose vietovėse, griaudės perkūnija, o po pietų ar vakarėjant šie reiškiniai atkeliaus ir į kitus šalies rajonus.

Pagal dabartinius duomenis, kitos savaitės pradžioje Lietuvoje jau numatomi gaivesni orai.

Gismeteo.lt 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite