Angle down Atgal

Orai: spalis atneš niūresnių pokyčių

Antroje savaitės pusėje, prasidėjus spaliui, dangumi dažniau plauks debesys. Kasdien tai šen, tai ten sulauksime negausaus lietaus, stiprės vėjas. Stipriau atšalti orai dar tikrai neskubės, priešingai, savaitgalį temperatūra netgi kils aukščiau, tačiau nedžiugins dangus ir stiprokas vėjas.

Šiandien Lietuvoje pūs kiek juntamesnis rytų, pietryčių krypties vėjas. Gūsiai stiprės iki 9–15 metrų per sekundę, stipresni jie bus pietrytinėse, pietinėse šalies vietovėse. Danguje šiandien supsis pilki debesys, tačiau protarpiais pasirodys ir saulė. Šauriniuose šalies rajonuose ji džiugins dažniau. Išsilaikys panaši temperatūra kaip ir praėjusiomis dienomis. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje oras šils iki 19 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 18 laipsnių šilumos.

Penktadienį didesnių permainų nenumatoma. Naktis rami, be kritulių. Temperatūra svyruos tarp 8–13 laipsnių šilumos. Dienos metu danguje sukiosis debesys, tačiau žymesnių kritulių ir vėl nesulauksime. Truputį palynos tik kai kur. Laikysis apysmarkis rytų, pietryčių krypties vėjas, gūsiai sieks 8–13 metrų per sekundę. Vilniuje oras šils iki 17, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 18 laipsnių. Klaipėdoje vyraus 19 laipsnių šiluma.

Šeštadienį saulės spindulių jau bus mažiau. Rytų, pietryčių vėjo gūsiai sieks 10–15 metrų per sekundę, stipresnį vėją pajus vakarinių šalies rajonų gyventojai. Nakties valandomis vietomis negausiai lynos. Temperatūra sieks 8–13 laipsnių šilumos. Dienos metu dangų taip pat niaukstys debesys, protarpiais trumpai ir negausiai palis. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje oras šils iki 17, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 16 laipsnių.

Sekmadienį temperatūra kils aukščiau, tačiau ja lauke mėgautis nepavyks, kadangi pūs dar stipresnis vėjas, o iš plaukiančių debesų nuvilnis trumpalaikis lietus. Nakties metu bus apie 10–15 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje termometrai fiksuos 21, Kaune 22 laipsnius šilumos. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje bus apie 20 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, ateinančios savaitės pradžioje šiluma laipsniu kitu sumažės, tačiau stipresnio atvėsimo dar nenumatoma. Bus debesuota su pragiedruliais, daug kur trumpai palis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite