Angle down Atgal

Orai savaitgalį bus apniukę, su lietumi ir šlapdriba

Savaitgalį vyraus debesuoti ir lietingi orai. Vietomis lis pramaišiui su sniegu. Pūs stiprus gūsingas vėjas.

Šeštadienį stiprus pietryčių vėjas buvo pajūryje, Klaipėdoje vėjo gūsiai siekė iki 16 m/s, o temperatūra pusiaudienį buvo nuo 1 iki 4 laipsnių šilumos. Antroje dienos pusėje, kaip LRT Radijui sakė sinoptikė Alva Nagelytė, lynos jau didesnėje šalies dalyje, o vakare rytiniuose šalies rajonuose lietus gali pradėti maišyti ir su šlapiu sniegu. Temperatūra mažai keisis – bus tarp 2-4 laipsnių šilumos. Vėjas iki vakaro irgi išliks gana stiprus.

Artimiausią naktį atkeliaus jau gausesni krituliai, vyraus lietus. Rytą dėl padidėjusio atmosferos nepastovumo Žemaitijoje vietomis gali vietomis sugriaudėti perkūnija ir pliūptelėti smarki liūtis ar šlapdriba, sakė sinoptikė. Pietryčių vėjas naktį susilpnės, antroje nakties pusėje jau suksis iš pietvakarių, bet rytą pajūryje vėl kils gana stiprūs vėjo gūsiai.

Sekmadienio dieną krituliai pamažu iš Lietuvos trauksis, pirmiausia iš pietvakarinių šalies rajonų, ilgiau užsibus šiaurinėje šalies pusėje, tačiau jau vakare į Lietuvą vėl trumpam atkeliaus nauja kritulių banga. Vėjas dienos metu pūs iš pietvakarių, gana stipriai, pajūryje gūsiai numatomi nuo 15 iki 18 m/s. Dienos temperatūra numatoma tarp 2-6 laipsnių šilumos. Šilčiausia bus prie jūros.

Vėlų sekmadienio vakarą į Lietuvą keliausianti nauja kritulių banga jau palyginti bus silpnesnė, bet pirmadienio naktį ji praslinks per visą šalį ir keliaus genama gana stipraus pietvakarių vėjo, sakė sinoptikė A. Nagelytė. Naktį temperatūra numatoma nuo 0 iki 3 laipsnių šilumos, o dieną gausesnių kritulių neturėtų būti. Daug kur pasirodys saulė. Pietvakarių vėjas jau pūs maloniau, o temperatūra kils iki 3-6 laipsnių šilumos.

Pirma kitos savaitės pusė išliks ganėtinai šilta, prognozavo sinoptikė. Dienomis temperatūra bus apie 3- 5 laipsnius šilumos. Antroje savaitės pusėje tikimasi, kad naktimis jau truputį pašals.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite