Angle down Atgal

Orai: po vėsesnio antradienio temperatūra vėl šaus aukštyn

Antradienį šilumos bus šiek tiek mažiau. Pirmoje dienos pusėje vietomis lėtai sklaidysis rūkas. Tankesnis debesų sluoksnis vyraus virš šiaurinės šalies dalies, čia kai kur gali truputį palynoti. Vėjas susilpnės ir pasisuks iš pietryčių, rytų.

Vilniuje ir Kaune termometrai fiksuos 16 laipsnių. Panevėžyje ir Klaipėdoje bus apie 15, Šiauliuose apie 14 laipsnių šilumos.

Trečiadienį temperatūra vėl šoktels aukščiau, vietomis net iki 20 laipsnių. Tačiau sustiprės pietų krypties vėjas. Nakties valandomis vyraus 9–13 laipsnių šiluma. Rytas ir didžioji dalis dienos bus saulėta, visgi, po pietų debesų daugės, o vakarinėje šalies dalyje pradės lynoti.

Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 19 laipsnių. Šiauliuose bus apie 18, Klaipėdoje apie 17 laipsnių.

Ketvirtadienis jau bus apniukęs, daug kur nuvilnis lietus. Gausiau palis šiaurės vakariniuose, kai kur šiauriniuose šalies rajonuose. Mažiau lietaus klius pietinei šalies daliai. Numatomas stiprokas pietvakarių krypties vėjas, gūsiai sieks 15–18 metrų per sekundę.

Nakties metu temperatūra svyruos tarp 8–13 laipsnių šilumos, kai kur suboluos rūkas.

Dieną šilumos bus mažiau nei trečiadienį. Vilniuje ir Šiauliuose termometrai fiksuos 13 laipsnių. Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje bus apie 14 laipsnių.

Penktadienį šalyje išsilaikys ganėtinai panašūs orai.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite