Angle down Atgal

Orai: Lietuvoje – karščiu alsuojantis savaitgalis

Savaitei baigiantis Lietuva leips nuo karščio. Nepamirškite gerti pakankamai vandens, rengtis šviesiais rūbais, naudoti apsaugą nuo saulės. 

Penktadienis bus saulėtas ir ramus, dvelks silpnas rytų, šiaurės rytų krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra numatoma kai kur pietinėse šalies vietovėse, kur vyraus 30–31 laipsnio karštis.

Vilniuje ir Kaune bus apie 28 laipsnius karščio. Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 27, Klaipėdoje iki 26 laipsnių.

Šeštadienio naktį vyraus giedras dangus, temperatūra svyruos tarp 13–18 laipsnių šilumos, o pajūryje išsilaikys laipsniu kitu aukštesnė šiluma.

Dienos metu termometrų stulpeliai vėl sparčiai stiebsis aukštyn. Numatomas silpnas rytų, šiaurės rytų krypties vėjas. Po pietų danguje sukiosis daugiau debesų, kai kur gali trumpai ir menkai palynoti.

Vilniuje ir Kaune bus apie 29, Panevėžyje apie 28 laipsnius karščio. Šiauliuose ir Klaipėdoje oras šils iki 27 laipsnių.

Sekmadienį išsilaikys panaši temperatūra kaip ir šeštadienį. Tik dienos metu dangumi plauks daugiau debesų, iš kurių vietomis prapliups trumpas lietus, galima perkūnija. Vėjas ir toliau laikysis rytų, šiaurės rytų krypties, bus nestiprus.

Pirmadienį vasariški karščiai tęsis ir toliau, tačiau kritulių ir perkūnijos galime sulaukti dažniau.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite