Angle down Atgal

Orai: liepos startas bus ne per karštas, prireiks skėčio

Šiandien šalyje numatomas nepastovus debesuotumas, vietomis, daugiausiai šiaurės vakariniuose ir šiauriniuose šalies rajonuose numatomi krituliai, perkūnija.

Pūs smarkokas vakarų, pietvakarių krypties vėjas, gūsiai stiprės iki 15–20 metrų per sekundę.

Vilniuje oras šils iki 23, Kaune iki 22 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 20, Klaipėdoje apie 19 laipsnių šilumos.

Šilčiausia orai šiandien numatomi šalies pietryčiuose, kur termometrai fiksuos 25 laipsnius šilumos, o gaiviausia bus šiaurės vakariniuose šalies rajonuose, kur bus apie 18 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį lietaus debesys praslinks pro pietinius ir pietrytinius šalies rajonus. Temperatūra svyruos tarp 12–17 laipsnių šilumos.

Dienos metu bus truputį šilčiau nei trečiadienį, daugelyje rajonų prapliups trumpalaikis lietus, griaudės perkūnija, įsismarkaus pietvakarių krypties vėjas. Pietrytinėje šalies dalyje temperatūra šoktels iki 27 laipsnių šilumos, šiaurės vakarinėje šalies dalyje bus apie 20 laipsnių šilumos.

Vilniuje ir Kaune oras šils iki 25 laipsnių. Šiauliuose bus apie 22, Panevėžyje apie 23 laipsnius šilumos. Klaipėdoje vyraus 20 laipsnių šiluma.

© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.

Penktadienį vyraus nedidelis debesuotumas. Nakties metu truputį palis tik kai kur. Temperatūra svyruos tarp 12–16 laipsnių šilumos.

Dienos metu pro pietinius ir pietrytinius šalies rajonus gali praslinkti trumpalaikis lietus. Vilniuje ir Panevėžyje oras šils iki 23, Kaune iki 22 laipsnių. Šiauliuose bus apie 21, Klaipėdoje apie 20 laipsnių šilumos.

Savaitgalį temperatūra šoktels aukščiau, tikėtina, kad bent jau šeštadienį gausesni krituliai vasariškais orais mėgautis nesutrukdys.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite