Angle down Atgal

Orai: atšals stipriau, sniego išdaigų gali būti ir daugiau

Artimiausiomis paromis keliuose vis dažniau tykos pavojai: plikledis, o vietomis ir sniegas. Vairuotojai turėtų būti gerokai atsargesni ir tinkamai paruošti savo transporto priemones.

Štai vakar vėlų vakarą šiaurės rytiniuose, rytiniuose šalies rajonuose pasirodė sniegas. Vietomis pasnigo ne taip ir mažai, net apie kelis centimetrus. Peizažas priminė kuo tikriausią žiemą. Visgi, tai nėra pirmasis šį sezoną pasirodęs sniegas, jo Lietuva jau sulaukė spalio 6 dieną, bet ne tokio gausaus.

Gismeteo.lt skaitytojai sniego nuotraukomis dalinosi iš Švenčionių, Utenos, Kupiškio, Svėdasų, Biržų, Ignalinos, Zarasų rajono.

Artimiausių dienų orai

Šiandien dieną bus pragiedrulių, vos kai kur galimi nedideli krituliai. Numatomas žvarbokas nepastovios krypties vėjas.

Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 4 laipsnių. Kaune bus apie 5, Klaipėdoje apie 6 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį, nakties ir ryto valandomis keliuose pravers atidumas: daug kur formuosis plikledis. Temperatūra svyruos tarp –4–0 laipsnių šalčio, pajūryje išsilaikys teigiama temperatūra. Didesnė kritulių tikimybė numatoma šiaurės vakarinėje šalies dalyje, vietomis jie bus mišrūs.

Pirmoje dienos pusėje šiaurės vakarinėje šalies dalyje kritulių bus daugiau, čia maišysis lietus su šlapdriba, dienai bėgant krituliai keliaus rytų link. Šlapios snaigės labiau tikėtinos šiaurinėje, šiaurės rytinėje šalies dalyje. Numatomas stipresnis vakarinių krypčių vėjas.

Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 5, Kaune apie 6 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras sušils iki 9 laipsnių.

Visgi, šaltesni orai nesisvečiuos labai ilgai, nes jau lapkričio 1-ąją, penktadienį, bus truputį šilčiau.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite