Angle down Atgal

Olimpinė čempionė – net lūžęs šonkaulis nesustabdė nuo svajonės

Šiauliuose apsilankė Olimpinė čempionė, prizininkė, metų sportininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Kartu su treneriu Andrėjum Zadneprovskiu ir pasaulio imtynių čempionu Rimantu Bagdonu sportininkė susitiko su sporto gimnazijos mokiniais.

Garsi ir patyrusi sportininkė susitikime su moksleiviais kalbėjo apie motyvaciją, sporto reikšmę. Pasak olimpietės, nėra vieno sėkmės recepto. Tačiau labai svarbu turėti motyvacijos ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Praėjusiais metais vykusiose Tokijo olimpinėse žaidynėse L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė penkiakovės rungtyje iškovojo sidabro medalį. Tik neseniai sportininkė viešai prabilo, kad likus mėnesiui iki starto treniruotėse ji patyrė traumą – susilaužė šonkaulį.

Portalui „Etaplius“ sportininkė sakė, kad turėjo tikslą iškovoti medalį, tad lūžęs šonkaulis ar kitos traumos jos nesustabdė.

„Kaip kas įvardina. (Juokiasi, – aut. pastaba) Turėjau tikslą startuoti olimpinėse varžybose. Mano tikslas buvo laimėti medalį.

Nepaisant to, kaip klostėsi visas sezonas, kaip planavau, bet vis tiek siekiau savo svajonės, iškovoti medalį olimpinėse, todėl šonkaulio lūžis likus mėnesiui iki olimpinių manęs nesustabdė.

Galvojau tik, kad stoviu ant kojų, judu ir kad darysiu viską, jog nugalėčiau. Kai turi tikslą, didelį norą, tuomet jo sieki, nepaisant sunkumų“, – teigė tituluota sportininkė.

Sportininkė taip pat sakė, kad atvyko sporto gimnazijos moksleiviams suteikti motyvacijos, įkvėpti.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite