Angle down Atgal

Olimpiadų ir konkursų nugalėtojų pagerbimo šventėje apdovanotas gausus būrys talentingų Radviliškio rajono mokinių

Šių metų birželio 3 d. vyko Radviliškio rajono olimpiadų ir konkursų nugalėtojų pagerbimo šventė. Joje pagerbti šauniausi rajono mokiniai, nugalėję garbingoje proto ir žinių kovoje. 

Šventėje apdovanotas Baisogalos gimnazijos IV g klasės mokinys Mantas Špokas, tapęs net penkių olimpiadų nugalėtoju. Jis užėmė pirmąsias vietas Radviliškio rajono 11–12 (III–IV g) klasių mokinių dailės, biologijos ir matematikos olimpiadose. Jis taip pat pelnė antrąją vietą chemijos olimpiadoje ir užėmė trečiąją vietą lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje. Mantui Špokui puikiai sekėsi ne tik rajono olimpiadose, bet ir olimpiadų šalies etapuose – dailės olimpiados šalies etape  užėmė pirmąją vietą.

Mantas Špokas apdovanotas mero padėkos raštu, europarlamentarai Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė padovanojo kelionę į Briuselį dviems, Radviliškio Rotary klubas – knygyno „Pegasas“ dovanų čekius. 

 

Nugalėtojų vardus net keturiose olimpiadose iškovojo: Augustas Kazakevič, Vaižganto progimnazijos 5 klasės mokinys, Kajus Korsakas, Vaižganto progimnazijos 6 klasės mokinys, Virginijus Skumanas, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos II g klasės mokinys, Berta Vičiūtė, Šeduvos gimnazijos 8 klasės mokinė. Keturių olimpiadų nugalėtojus apdovanojo Seimo narys Antanas Čepononis.

Padėkos ir atminimo dovanos įteiktos trijų olimpiadų prizininkams: Deimantei Dargytei, Vaižganto progimnazijos 7 klasės mokinei, Aistei Jankūnaitei, Vinco Kudirkos progimnazijos 8 klasės mokinei, Matui Jurevičiui, Sidabravo gimnazijos 6 klasės mokiniui, Kornelijui KanišauskuiAlksniupių pagrindinės mokyklos 7 klasės mokiniui, Eglei Malieškaitei, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos 7 klasės mokinei, Gvidui Našlėnui, Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos 6 klasės mokiniui, Nojui Pilipaičiui, Šeduvos gimnazijos mokiniui, Viktorijai Rušaitei, Baisogalos gimnazijos 7 klasės mokinei. Trijų olimpiadų prizininkai apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės mero Vytauto Simelio padėkos raštais ir knygyno „Pegasas“ dovanų čekiais.

 

Šventėje apdovanojimai įteikti mokiniams, nugalėjusiems trijose ir dviejose olimpijadose. Taip pat atminimo dovanos ir padėkos įteiktos lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio (anglų ir rusų) kalbų olimpiadų, mokinių meninio skaitymo ir jaunųjų filologų konkurso nugalėtojams. Apdovanojimai buvo įteikti istorijos, etninės kultūros, dailės ir technologijų olimpiadų nugalėtojams. Padėkos su dovanomis buvo įteiktos matematikos, informacinių technologijų, fizikos ir chemijos olimpiadose nugalėjusiems mokiniams. Biologijos, geografijos ir STEAM (gamtos mokslų) olimpiadų I–III vietų nugalėtojams taip pat įteiktos dovanos. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite