Angle down Atgal

Oficialiai atidaryti atnaujinti Sūdavos kaimo bendruomenės namai

Šiandien didelė šventė Sūdavos kaime – oficialiai atidaryti atnaujinti Sūdavos kaimo bendruomenės namai.

Klausučių seniūnijoje Sūdavos kaime įgyvendinus projektą senas bendruomenės namų pastatas kapitališkai suremontuotas ir pritaikytas bendruomenės poreikiams.

Pasveikinti Sūdavos kaimo bendruomenės pirmininkę Ritą Brazaitienę ir visus bendruomenės narius su atnaujintomis patalpomis nuvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Savivaldybės vadovai negailėjo gerų žodžių veikliai ir aktyviai bendruomenės pirmininkei Ritai, kuri labai rūpinasi savo bendruomenės nariais. Jos dėka bendruomenėje kuriamos sąlygos gyventojų užimtumui, vykdomi įvairūs projektai, neseniai atidarytas vaikų dienos centras. Vadovai taip pat pasidžiaugė kapitaliai sutvarkytu pastatu, kuris dabar visiškai atitinka bendruomenės poreikius.

Šventėje taip pat dalyvavo Klausučių seniūnijos seniūnė Judita Skystimienė, Savivaldybės Investicijų ir strateginio planavimo bei Vietinio ūkio skyrių specialistės.

Įgyvendinus projektą sukurta patraukli ir patogi aplinka ne tik dirbti, bet ir sudarytos sąlygos gyventojų užimtumui, saviraiškai ir laisvalaikiui Sūdavos kaime.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite