Angle down Atgal

Obelyno mokykla rengiasi priimti darželinukus

Obelyno pagrindinę mokyklą šiemet lankys ne tik 70 moksleivių, bet ir 17 ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų, kurie čia bus prižiūrimi visą darbo dieną. Jiems rengiamos patalpos viename pirmojo aukšto korpuse. Kai čia apsilankėme su vicemeru Tadu Bartkumi, kauniškės UAB „Alostė“ darbininkai klijavo plytelėmis prausyklos ir tualeto sienas. Tai vietiniai meistrai, tik pasamdyti kauniškės įmonės. Pagal rangos darbų sutartį vaikų darželis turi būti įrengtas iki rugpjūčio 20 dienos.

Darbus šiek tiek sustabdė vandentiekio avarija antrame aukšte – trūko vamzdis, ir vanduo apliejo pirmojo aukšto lubas bei sienas. Tačiau laikinoji mokyklos direktorė Jurgita Gražinskienė tikisi, kad iki naujų mokslo metų visi darbai bus baigti, ir darželinukai saugiai įsikurs nuo viso pastato atitvertame pirmojo aukšto korpuse. Įrengti darželį kainuos 13,1 tūkstančio arba mažiau kaip po vieną tūkstantį dėl vieno vaiko. Direktorė įsitikinusi, kad investicija buvo labai reikalinga, o vaikų darželio paklausa augs.

- Kai tik tėveliai sužinojo, jog vaikų darželis veiks visą dieną, atsirado daugiau norinčių leisti čia savo vaikus. Vieną vietą savo vaikui jau užsisakė Anglijoje gyvenanti emigrantų šeima ir planuojanti grįžti į Lietuvą, pas mus ateis du vaikai, netilpę į Šilalės darželį ir du – nelankę jokio darželio. Obelynas netoli Šilalės, todėl gali būti, kad čia atvyks ir daugiau Šilalės vaikų, - sako Jurgita Gražinskienė. - Visą dieną veikiantis darželis daug reikalingesnis.

Petras DARGIS, Savivaldybės mero patarėjas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite