Angle down Atgal

NVSC vadovui R. Petraičiui skirtas tarnybinis papeikimas

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) vadovui Robertui Petraičiui po atlikto tarnybinio veiklos patikrinimo skirtas papeikimas.

R. Petraičio tarnybinio vertinimo išvadoje, kuria Sveikatos apsaugos ministerija pasidalino su ELTA, akcentuojama, kad dėl NVSC vadovo neveikimo nėra tinkamai apdorojami, sisteminami ir teikiami kitoms institucijoms reikiami duomenys, o tai suteikia pagrindą teigti, kad keliama reali grėsmė visų šalies gyventojų sveikatai. Taip pat pažymima, kad direktorius vienasmeniškai nevykdydamas įsakymuose įtvirtintų pavedimų, savo veiksmais ignoruoja ir nesilaiko norminių teisės aktų, sukuriančių teises ir pareigas visiems teisinio santykio dalyviams.

„Vadovas nevykdydamas teisės aktų reikalavimų, nevykdydamas ministro pavedimų ir nekoordinuodamas įstaigos darbo, veikdamas tik pagal Ministerijos pavedimus ir tai nesilaikant juose nustatytų terminų, nebendradarbiaudamas su kitomis institucijomis dėl tiesioginių funkcijų vykdymo neveikia kaip savo srities profesionalas ir neatlieka valstybės tarnautojui keliamų aukštų kokybės reikalavimų“, – rašoma pateiktose vertinimo išvadose.

„Robertas Petraitis savo neveikimu ir netinkamu veikimu ignoravo teisės aktų nuostatas, nesilaikė nurodytų terminų ir ekstremaliosios situacijos metu neužtikrino kokybiško NVSC darbo“, – taip pat pabrėžiama dokumente.

Savo ruožtu NVSC komunikacijos atstovė Austina Vžesniauskaitė  Eltai patvirtino, kad R. Petraitis tarnybinio patikrinimo išvadas ir ministro įsakymą gavo.

Šis sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio sprendimas per vieną mėnesį nuo įsakymo gavimo dienos gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite